این راز در مورد آمازون نخست فقط به بیرون درز کرد—چه اتفاق می افتد

آمازون است که با توجه به اضافه کردن برنامه های زنده تلویزیونی به آن نخست تصویری ارائه شده با توجه به گزارش.

درست است–اینترنت sleuths بیش از پروتکل متوجه چندین لیست کار است که نشان می دهد این نیروی عظیم منهدم کننده در حال کار برای ساخت یک تلویزیون زندگی می کنند خدمات. آنچه که اتفاق می افتد!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

ادامه مطلب: Netflix بکشد دلخراش اطلاعیه–ما نمی بینم در آینده و در همه!

باز مشاغل می دهد سرنخ به این واقعیت است که این شرکت امیدوار به پیوستن به, YouTube, Hulu و سونی در ارائه کانال های پخش برای هزینه ماهانه.

برای مثال پست می گوید که آمازون است که به دنبال داوطلبانی که می تواند “تعریف می کند که چگونه مشتریان سازمان دیده بان 24/7 خطی پخش محتوای تلویزیون.” جالب! آن شخص خواهد بود وظیفه با “طراحی end-to-end تجربه مشتری برای مشتریان چگونه کشف و تماشای خطی محتوای تلویزیون.” (بوش تلویزیون = برنامه های زنده تلویزیونی.)

ادامه مطلب: HBO فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

آمازون نیز “به طور فعال به دنبال” صدور مجوز معاملات به صورت زنده و برنامه ریزی خطی با توجه به سایت.

جالب توجه است, آن را نمی خواهد آمازون اولین تاخت و تاز کردن به زندگی می کنند برنامه نویسی–فراموش نکنید که آنها ارائه شده ایم NFL یکشنبه شب بازی فوتبال برای سال و فقط اعلام یک طرح به جریان لیگ برتر فوتبال در حرکت یا کشش ناگهانی شروع ژوئن 29th. اما این رول ممکن است یک چیزی کمی بیش از فقط طرفداران ورزش.

ادامه مطلب: Netflix فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

ما مطمئن نیستیم که آیا ما خوشحال خواهید بود برای پرداختن پول بیشتر برای این شرکت است که در حال حاضر ما نخست عضویت (و ما “کل چک” با تشکر از تمام مواد غذایی خرید). یوتیوب و Hulu خدمات هستند حدود 50 دلار در ماه و هر دو افزایش قیمت های خود را پس از راه اندازی. آمده آمازون لطفا خوب بود به ما!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>