استراحت در ساحل بدون هیچ گونه نگرانی که چتر خود را دور پرواز خواهد کرد و چاقو کسی

اخبار – یکی از مکان های مورد علاقه من در جهان است Sanibel جزیره فلوریدا. ما معمولا وجود دارد یک بار در سال (و نه در این سال هر چند <sniff>) و ما فعالیت های مورد علاقه است که در ساحل نشسته استراحت زیر سایه چتر. اما هر سال ما در برخورد با این مشکل از ما چتر کاشته شده (این است که حق مدت?) در شن و ماسه به اندازه کافی عمیق به طوری که آن را نمی خواهد ضربه دور با قوی نسیم اقیانوس. شما نمی خواهد فکر می کنم آن خواهد بود دشوار است اما دنگ آن است! ما همیشه به نظر می رسد برای به دست آوردن یک چتر است که شکسته مته پیچ thingie در پایین. به هر حال, آن را همیشه یا ضربه از دست اگر ما آن را “کشت” به درستی و تمام وقت ما در حال نشستن در زیر آن من پارانوئید که بعد از وزش باد در حال رفتن به آن را بلند کردن و ارسال آن قایقرانی دور برای چاقو زدن به یک کودک نو پا و یا چیزی. آره استرس زا باشد. 😉

که در آن U-ایستاده ممکن است یک راه حل عالی برای جلوگیری از چتر ساحل سلاح سرد حوادث. آنچه در آن است ؟ آن را در یک جعبه پلاستیکی است که به نظر می رسد مانند یک کولر و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن همه خود را به ساحل دنده. اما هدف اصلی آن این است برای نگه داشتن چتر خود را امن در تا 40 مایل در ساعت باد!

در مرکز U-ایستاده است و یک سوراخ برای چتر ساحل قطب. همه شما باید انجام دهید این است برای پر کردن داخل U-ایستاده با شن و ماسه, یخ و یا آب قرار داده و سپس چتر در محل و درب عقب ، درب حتی 4 ساخته شده است در جام دارندگان.

تو ایستاده است, قیمت $49.99 و در دسترس است به طور مستقیم از طریق theustand.com و برای $59.95 از Hammacher Schlemmer.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>