4 “سالم” غذاهای شما باید به دور انداختن Asap چرا که آنها خود را خراب کردن سوخت و ساز بدن

از دست دادن وزن می تواند یک کار دشوار است, به خصوص اگر غذاهای شما در نظر بگیرید “سالم” هستند و در واقع کاهش پیشرفت خود را. در واقع بسیاری از مواد غذایی تغذیه برچسب ها مطابقت ندارد شهرت خود را و آن را دشوار است به کشف کردن چه مواد غذایی می تواند در واقع به از دست دادن وزن رژیم غذایی دوستانه.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای 4 “سالم” غذاهای شما باید به دور انداختن asap چرا که آنها به افزایش وزن منجر شود!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

margarine

شاتر

مارگارین

اگر شما در حال جایگزینی کره با مارگارین شما نه خودتان انجام هر نعمت. با وجود اینکه به بازار عرضه شده به عنوان “براي شما بهتر است” مارگارین از چربی ترانس است که می تواند به طور جدی آسیب سوخت و ساز خود را.

همشهری توضیح میدهد: “این چربی های ترانس در مارگارین ویران می تواند بر روی سوخت و ساز خود را زیرا آنها می تواند منجر به مقاومت به انسولین (که هنگامی که بدن نمی تواند استفاده از انسولین به طور موثر). انسولین یک هورمون مورد استفاده در چربی و کربوهیدرات سوخت و ساز بدن و مقاومت به انسولین در نتیجه کندتر سوخت و ساز بدن و افزایش وزن به خصوص در اطراف شکم که باعث می شود بدن ما به ذخیره چربی بیشتر به راحتی.”

granola

شاتر

گرانولی را کنار بگذارید

گرانولی را کنار بگذارید تا حد زیادی به عنوان یک “سالم” غذا و میان وعده, اما حقیقت این است که کمتر ساده است.

با توجه به روزمره بهداشت و درمان “اگر چه آن است که اغلب به ترویج به عنوان یک بهداشت مواد غذایی, غلات سرشار از کالری و چربی و قند بالا در انواع بسیاری می تواند سنبله قند خون خود را و شما احساس می کنید گرسنه.”

با که در ذهن نگه داشتن یک چشم بر روی برچسب مواد غذایی هنگام چیدن گرانولی را کنار بگذارید-و یا حتی برخی خودتان.

white bread

شاتر

غلات تصفیه شده

خوردن غلات تصفیه شده-مانند نان سفید و پاستا و برنج–می توان آسیب رساندن به سوخت و ساز خود را. با که در ذهن مطمئن شوید که شما انتخاب گزینه های سالم (با نام مستعار آنهایی که با غلات سبوس دار) حرکت هوشمند است.

روزمره بهداشت و درمان توضیح میدهد: “غلات تصفیه شده حاوی کالری خالی کمبود فیبر می تواند باعث قند خون خوشه.”

protein shake

شاتر

پروتئین می لرزد

بسیاری از افراد رژیمی انتخاب کردن برای پروتئینی در طول روز خود را, اما آنها ممکن است به خوبی برای از دست دادن وزن به عنوان شما فکر می کنم.

با توجه به MayoClinic شما باید نگه داشتن این نوشیدنی در حد اعتدال و جفت شدن آنها با ورزش: “از آنجا که پروتئین حاوی کالری مصرف بیش از حد در واقع می توانید از دست دادن وزن بیشتر دشوار است — به خصوص اگر شما نوشیدنی پروتئینی علاوه بر رژیم غذایی معمول خود را و شما ورزش نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>