اخبار – در ژانویه سال 2020 من بررسی CIGA طراحی سری Z مکانیکی تیتانیوم سازمان دیده بان و به سادگی عاشق کیفیت ساخت و طراحی و عملکرد و براق و درجه یک نگاه. من تحت تاثیر قرار گرفته بود به اندازه کافی است که با وجود مجموعه ای از ساعت, من پیدا کردم خودم انتخاب این ساعت مچی به عنوان یک به طور منظم انتخاب کنید. واقعیت آن است که یک مکانیکی خودکار دیده بان متناسب با اولویت من و آینه دیگر ساعت که من جمع آوری با من smartwatches که تنها استثنا.

هفته گذشته من CIGA زمانی که آنها به من فرستاده خود را CIGA طراحی سری Z مکانیکی تیتانیوم سازمان دیده بان در استروئید.


این نسخه از دیده بان به نام Z سری DLC که مخفف الماس مانند کربن. این ارتقا شامل یک محافظ لایه کربن است که ویژگی های مشابه مقاوم در برابر خراش با کیفیت به عنوان الماس DLC پوشش استفاده می شود که در صنعت به زندگی طولانی از سطوح که در معرض سایش. نیز وجود دارد 2-um ضخامت پوشش است که می تواند تغییر در طول عمر از فولاد است.

از کریستال یاقوت کبود و سیاه و سفید کربن پوشش این را به سادگی یک ساعت مچی زیبا. شما می توانید به سر CIGA طراحی رسمی فروشگاه آنلاین برای دریافت اطلاعات بیشتر و/یا سفارش یکی برای $268 ما. حمل و نقل است که انتظار می رود برای شروع در حدود 2 هفته جولای سال 2020 است.
همچنین, نگه داشتن یک چشم را برای بررسی به روز رسانی خواهد شد که شامل من افکار نهایی در این نسخه.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de