Netflix بکشد دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

به عنوان اگر ما می تواند رسیدگی به هر خبر بد این سال مخوف لغو نجومی است بر ما! درست است–از آن زمان به یاد بگیرند که از تلویزیون مورد علاقه خود را نشان می دهد در حال و نه آینده را برای یک فصل دیگر. می توانید قلب خود را ؟

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Netflix اعلام کرد برخی از روده wrenchers این سال (چگونه می تواند از آنها این کار را به ما ؟ ): آینده فصول “اوزارک” و “مرده به من” خواهد بود.

ادامه مطلب: آمازون نخست فقط یک اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد!

دلخراش اعلام از جریان شرکت در هفته گذشته تایید آنچه که بیننده تلویزیون شد و اکثر ترس از– که آن را به پایان خط برای شخصیت های محبوب مانند Byrdes و جن و جودی. می گویند این طوری نیست!

فرقه های سری که زد سه و دو فصل (به ترتیب) ستاره دار افسانه ای بازیگران Jason Bateman and Laura Linney and Christina Applegate and Linda Cardellini. ما را از دست ندهید, دیدن چهره خود را در پرده نقره ای!

ادامه مطلب: Netflix فقط یک اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد!

اما این همه خبر بد. چهارمین و آخرین فصل از “اوزارک” خواهد بود حماسه دو قسمت یک با تولید و ستاره Bateman بیان کرد که “اندازه فوق العاده نجومی به معنی فوق العاده به اندازه مشکلات برای Byrdes. من بسیار هیجان زده هستم برای پایان دادن به با صدای بلند(s).” OMG!

و در “مرده به من گفت:” طرف از همه چیز, Netflix اعلام کرد که چند سال همکاری برای سری اصلی و پروژه های دیگر با نمایش خالق لیز فلدمن. با نام مستعار بیشتر نشان می دهد شگفت انگیز و پیچیده شخصیت های به آمده!

ادامه مطلب: Hulu فقط این اطلاعیه & مردم ناجور!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>