Leviton Decora صدای هوشمند دیمر و 4 سرعت فن کنترل سوئیچ بررسی


نقد و بررسی

در روز امروز و سن بسیاری از مردم در حال حرکت به سمت خانه هوشمند. شروع کردن می تواند یک وظیفه دلهره آور به عنوان وجود دارد بسیاری از گزینه های در دسترس است. این Leviton فن کنترل کننده سرعت و Leviton صدای دیمر با الکسا دو دستگاه های بزرگ برای شروع با آنها نمی نیاز به یک هاب و آنها ادغام با سیستم های دیگر که در حال حاضر ممکن است نصب شده است.

آنها چه هستند ؟

آنها سوئیچ که اتصال به WiFi است و می تواند کنترل از راه دور با استفاده از یک برنامه یا صدای مرکز کنترل.

چه چیزی در جعبه ؟ – کنترل کننده سرعت فن

 • فن کنترل کننده سرعت
 • دو قطعه لنگر
 • چهار سیم آجیل
 • راهنمای نصب

چه چیزی در جعبه ؟ – صدای دیمر با آمازون الکسا

 • صدای دیمر با آمازون الکسا
 • دو قطعه لنگر
 • پنج سیم آجیل
 • راهنمای نصب

هر دو سوئیچ با دو قطعه چرخ لنگر. آن متشکل از یک داخلی صفحه است که توسط پیچ به دیوار و پوشش های تزئینی که جرقه بزند در را درون بشقاب است. من در نهایت با استفاده از شامل faceplates چون من نصب سوئیچ های بعدی به سایر سوئیچ ها و استفاده از چندین سوئیچ لنگر. هوشمند سوئیچ کاملا مناسب در هر استاندارد پلاستیک لنگر به عنوان فلز تاثیر می گذارد توانایی خود را برای اتصال به وای فای.

مشخصات سخت افزاری – کنترل کننده سرعت فن

 • فن موتور: 1.5 A – 120VAC 50/60Hz
 • عامل دما: 32°F – 104°F (0°C – 40°C)
 • عامل رطوبت: 0 – 90% non-condensing
 • WiFi: 802.11 a/b/g/n @ 2.4 GHz & 5GHz
 • امنیت: WPA یا WPA2
 • برنامه سازگاری: آندروید نسخه 6 و یا بعد از در iOS – نسخه 11 و یا بعد از

مشخصات سخت افزاری – صدای دیمر با آمازون الکسا

 • LED/لامپ کم مصرف لامپ: 300W – 120VAC 50/60Hz
 • لامپ های رشته ای: 300W – 120VAC 50/60Hz
 • WiFi: 802.11 a/b/g/n @ 2.4 GHz
 • امنیت: WPA یا WPA2
 • بلوتوث: V4.1

طراحی و امکانات

فن کنترل کننده سرعت فوق العاده آسان برای نصب. من فن دارای دو سوئیچ یکی برای نور و دیگری برای فن. من قادر به جایگزین قبلی من فن switch فقط بنابراین من قادر به نگه داشتن نور خاموش نگه دارید و فن در حال اجرا در همان زمان. دکمه ها واقعا بصری برای طرفداران زیادی سوئیچ آن را با فشار دادن به بالا و با فشار دادن پایین. برای تنظیم سرعت شما با استفاده از این کوچکتر ضامن سوئیچ در سمت راست را فشار دهید تا به افزایش سرعت و فشار پایین به کاهش آن. فن کنترلر دارای چهار سطح سرعت پایین و متوسط و بالا و حداکثر. در سمت چپ وجود دارد چهار چراغ LED است که نشان می دهد سرعت فن در حال حاضر در حال اجرا در.

به جای داشتن Led ها ظاهر می شود و ناپدید می شوند همه آنها هستند اما سطح که فن در حال حاضر عامل در روشن تر از چراغ های دیگر. این باعث می شود آن را سخت به بگویید بصری چه سرعت فن در حال حاضر عامل در به خصوص در طول روز به دلیل تفاوت بین روشن چراغ و نشانگر Led ها به اندازه کافی بزرگ نیست.

صدای دیمر سوئیچ آسان است به کار با فشار دکمه های صفحه کلید بزرگ به نوبه خود در پایین را فشار دهید دکمه برای خاموش کردن. را فشار داده و نگه دارید به افزایش یا کاهش سطح نور است. کوچک دکمه بالا دکمه عمل برای الکسا فشار دادن دکمه فعال خواهد شد الکسا و آن را به تب و تاب بودن, نور آبی هنگامی که او را به گوش دادن. اگر شما را فشار دهید و نگه دارید الکسا, دکمه, آن را به نوبه خود قرمز خاموش کردن میکروفن در سوئیچ غیر فعال الکسا. برای فعال کردن مجدد الکسا فقط دکمه را دوباره فشار دهید. من در بر داشت که الکسا بود واقعا پاسخگو است و قادر به انتخاب کنید تا در سراسر اتاق. کیفیت صدا از کوچک سخنران بزرگ نیست اما شما به راحتی می توانید صدای او را از در سراسر اتاق. آن را برای تلفن های موبایل زیادی مانند گوشی های هوشمند در بلندگو اما شما نمی توانید انتظار زیادی از بلندگو کوچک.

وجود ندارد یک راه به طور دائم غیر فعال الکسا مگر اینکه شما خوب با این عمل دکمه قرمز درخشان در همه زمان ها. قطع یا ثبت نام سوئیچ خود را با حساب کاربری آمازون باعث می شود او را به شما بگویم که او با داشتن مشکل اتصال به اینترنت و نیاز به راه اندازی. این مشکل برای من چون من نصب صدای دیمر سوئیچ در یک منطقه که در آن من در حال حاضر آمازون اکو نصب شده است. زمانی که من ماشه اکو صدا, سوئیچ نیز آن میدارد و من در نهایت داشتن هر دو پاسخ دادن به من.

در پایین هر یک از سوئیچ های هوشمند وجود دارد که یک عامل یا LED وضعیت که شما می توانید به طور کامل خاموش کردن و یا استفاده از یک شاخص وضعیت. آن را می توانید تنظیم آن را به توان در هنگامی که سوئیچ خاموش است بنابراین شما می توانید آن را در تاریکی و یا شما می توانید آن را تا زمانی که سوئیچ روشن است نور است. من شخصا آن را خاموش کرده و پس از آن هرگز چراغ تا آنجا که من نمی خواهم به نور محیط.

هر دو سوئیچ زبانه بکشد که بازنشانی سوئیچ و همچنین کاهش قدرت آنها. در فن کنترل کننده سرعت شما را بکشد تا پایین با سرعت تنظیم اهرم در حالی که در صدای دیمر سوئیچ برگه کوچک است که در بالای سوئیچ در بالای دکمه عمل.

برنامه

هر دستگاه اختصاص داده شده است یک اتاق اجازه می دهد به صورت کامل اتاق کنترل به عنوان به خوبی به عنوان فردی کنترل دستگاه. من دستگاه بودند در اتاق های مختلف, اما من می توانید خاموش تمام دستگاه های اختصاص داده شده به آشپزخانه به جای داشتن به نوبه خود آنها را به صورت جداگانه.

گزینه های فن کنترل کننده سرعت اجازه می دهد برای تنظیم حداقل و حداکثر سرعت و همچنین تنظیم وضعیت LED رفتار است.

هنگامی که شما به نوبه خود نور روشن یا خاموش با صدای دیمر وجود دارد محو شدن در و محو کردن که قابل تنظیم است. صدای دیمر به یاد گذشته سطح نور شما تا به حال آن را در پس از آن نوبت به حالت قبلی پس اگر نور بود dimmed به 50 درصد قبل از آن خواهد شد به نوبه خود در به 50 درصد است. شما می توانید این را در تنظیمات اما من شخصا دوست داشتن آن را بازگشت به حالت قبلی چون این چیزی است که یک استاندارد دستی سوئیچ دیمر را انجام دهید مگر اینکه شما حرکت اسلاید قبل از شما به نوبه خود در نور.

چیزی که من دوست دارم

 • هر دو سوئیچ فوق العاده آسان برای نصب با وضوح برچسب سیم و دستورالعمل روشن برای نصب و راه اندازی
 • هیچ hub نیاز به کنترل
 • برنامه آسان برای استفاده و ادغام با بسیاری از سیستم های دیگر

آنچه که من می خواهم تغییر

 • شاخص Led در فن کنترل کننده سرعت. من حذف عملیاتی است و فقط باید آن را نمایش Led آن را به عنوان کاهش یا افزایش سرعت تا تنها دو Led ها نشان می دهد اگر آن را در رسانه به جای تلاش برای یک خاص منجر شود روشن تر از سایر Led ها
 • برای صدای دیمر سوئیچ آن را ممکن است به طور کامل غیر فعال کردن الکسا برای افرادی که در حال حاضر دستگاه جداگانه و مایل به استفاده از آن به جای ساخته شده در الکسا

افکار نهایی

هر دو سوئیچ برای مبتدی خانه هوشمند کاربر. آنها آسان برای نصب و راه اندازی هر دو در فرد و از راه دور از طریق برنامه. در حالی که هر یک سوئیچ می تواند با استفاده از چند ترفند برای بهبود آنها و به طور کلی Leviton را توسعه داده است یک زن و شوهر از گزینه های بزرگ برای خانه های هوشمند.

قیمت $49.99 برای فن سوئیچ و $99.99 برای نور دیمر سوئیچ
که در آن به خرید – آمازون: فن switch سوئیچ دیمر
منبع – محصولات برای این بررسی ارائه شد توسط Leviton.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>