نقد و بررسی – که مادر دو فرزند و همچنین کار با دانش آموزان ابتدایی برای زندگی, من همیشه در بازار, آموزشی, ابزار یادگیری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در خانه و یا در کلاس درس. با بسیاری از اسباب بازی های ما و فعالیت های مربوط به صفحه نمایش در زمان من همیشه علاقه مند و جذب گزینه های است که نیازی به استفاده از رایانه نرمافزار و الکترونیک. بنابراین من بسیار هیجان زده برای تست Botley 2.0 برای این بررسی.

آنچه در آن است ؟

منابع یادگیری Botley 2.0 برنامه نویسی ربات مجموعه فعالیت های است که یک نسخه به روز شده از برنده جایزه Botley برنامه نویسی ربات. Botley 2.0 78 قطعه مجموعه فعالیت های طراحی شده برای کودکان به عنوان جوان به عنوان 5 برای یادگیری برنامه نویسی از طریق 100% صفحه نمایش-رایگان بازی. برنامه نویسی چالش ها شامل مرور یک دوره مانع حل ماز و خیلی بیشتر.

چه در جعبه

 • Botley 2.0 ربات واحد
 • کنترل
 • انفصال ربات بازو
 • 40 برنامه نویسی کارت
 • 6 دو طرفه کاشی
 • 27 مانع ساخت قطعات
 • راهنمای شروع برنامه نویسی با چالش های
 • *نیاز به 5 باتری AAA (شامل نمی شود)

طراحی و امکانات

مشخصات:

 • ابعاد محصول: x 9.1 9.1 x 6.2 اینچ
 • وزن مورد: 3.11 پوند
 • تولید کننده توصیه می شود سن: 5-8 سال

عملکرد:

برای این محصول نظر من تصمیم گرفتم من بپرسید دوست من/کارگر شرکت است که می آموزد بنیادی در مدرسه ما (و دارای 4 فرزند خود را) به من کمک کند آزمون و بررسی Botley 2.0 برنامه نویسی ربات فعالیت تنظیم شده است.

شما می توانید برنامه خود را Botley 2.0 به انجام توالی تا 150 مراحل از جمله 6 جهت و کشف 16 سرگرم کننده “راز” که کدهای خود را تبدیل Botley به یک قطار ماشین پلیس, ghost (مورد علاقه ما) و بیشتر. بعد من را به یک کمی بیشتر در مورد جزئیات این توابع.

40 برنامه نویسی کارت های موجود در این کیت یک ابزار شگفت انگیز. کارت بسیار آسان به خواندن و کمک های بصری برای برنامه نویسان. ما 4 سال, تستر قادر به نه تنها انتخاب کارت است که کمک خواهد کرد که راهنمای او Botley به جهت او می خواست اما به را وارد کنید و تمام مراحل را به کنترل خود در خود.

این Botley 2.0 فعالیت راهنمای شامل 10 برنامه نویسی چالش ها در انواع مختلف از دشواری. هر چالش معرفی یک مهارت جدید به عمل خواهم ساخت نوبت کارهای برنامه نویسی و استفاده از دستورات مانند If/Then/دیگری است. این کمک می کند تا کاربران آشنا شدن با ربات کمک می کند تا کاربر متوجه چه چیزهایی Botley 2.0 قادر به انجام این کار و مهمتر از همه این چالش ها کمک به کاربران برای الهام گرفتن به آمده تا با چالش های خود را.

با تکمیل تر چالش های موجود در فعالیت های راهنمای آنهایی که کمی دست آوردن اعتماد به نفس و تشویق به نگه داشتن در آزمایش با Botley 2.0.

ما بچه ها از ویژگی های مورد علاقه در مورد Botley 2.0 “کدهای مخفی”. هنگامی که برنامه نویسی این “کدهای مخفی”, Botley می توانید انجام کلاهبرداری های مختلف و یا تبدیل به یک شخصیت جدید از جمله:

 • قطار
 • کوسه
 • خدمه ساخت و ساز
 • پلیس
 • دایناسور
 • شبح
 • بوسه (Botley ضربات بوسه زمانی که تشخیص یک شی در مقابل آن)
 • قورباغه

برای تبدیل Botley به یکی از این شخصیت ها به سادگی دکمه روشن در برنامه کنترل از راه دور و اضافه کردن کد موجود در فعالیت های راهنمای و به دنبال آن انتقال دهید.

این یک توافق میان همه بچه ها که مورد علاقه “کد های مخفی” است و روح است. آنها می خواهم برای رفتن به یک اتاق تاریک و روشن Botley 2.0 به یک شبح برای “ترساندن” خواهر و برادر خود را.

در منابع یادگیری سایتآنها شامل فعالیت های آموزش و پرورش است که می تواند مورد استفاده در کلاس درس و یا در خانه به عنوان به خوبی. شما همچنین می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در “راز” ترفندها و ویژگی های است که شامل نمی شود در کتابچه راهنمای کاربر.

Botley 2.0 دارای یک OD سنسور است که تشخیص اشیاء که در راه هستند. برای استفاده از این توابع کاربران درخواست برنامه نویسی مفاهیم اگر/پس از آن که پایه در زبان برنامه نویسی است. یکی دیگر علاوه بر بزرگ به کودکان و نوجوانان آشنا با برنامه نویسی و چگونه روبات می تواند برنامه ریزی برای استفاده از سنسور به تعامل با اشیاء اطراف آنها را.

OD سنسور در Botley 2.0 تشخیص اشیاء است که حداقل 2 اینچ قد بلند و 1.5 اینچ گسترده. آن را تشخیص اشیاء است که حدود 10 اینچ به دور از او. هنگامی که تشخیص یک شی Botley 2.0 متوقف خواهد شد و کلوخه در جسم در مقابل او تا زمانی که جسم منتقل شده است. این یکی از مورد علاقه من ،

این کیت همچنین همراه با شش تخته است که خطوط سیاه و سفید چاپ شده در یک طرف. Botley 2.0 دارای یک سنسور در زیر او که با تشخیص خط سیاه و اجازه می دهد تا او را به آن را دنبال کنید. برای انجام این کار Botley باید در “خط حالت”. این است که با انجام کشویی سوئیچ قدرت در Botley به خط. Botley 2.0 را نیز به دنبال خطوط کشیده شده بر روی کاغذ سفید با زن سیاه نشانگر بنابراین شما محدود به فقط تخته گنجانده شده است.

ما با این تخته چند بار و آن را خوب کار می کرد اما بعد از چند روز ما را نمی تواند Botley دنبال خطوط دیگر. ما بررسی بخش عیب یابی در فعالیت های راهنمای امتحان کنید و پیدا کردن یک راه حل خوب اما ما نمی تواند پیدا کردن هر چیزی که کمک خواهد کرد Botley دنبال خط دوباره.

Botley 2.0 یک ربات بزرگ به توان با استفاده از طیف گسترده ای از سنین. این بسیار آسان است به اندازه کافی به کد است که کودکان به عنوان جوان به عنوان 4 سال می تواند به حل برخی از چالش های موجود در فعالیت های راهنمای. همچنین پس از آن آسان است برای استفاده بچه های بزرگتر احساس راحتی تجربه کار با آن و افزایش سختی در چالش است.

اگر چه من نمی دریافت این قادر به نقد من نقد و بررسی کامل نخواهد بود بدون ذکر اضافی اضافه کردن کیت که برای خرید در دسترس هستند برای شما Botley 2.0 برنامه نویسی ربات.

برنامه نویسی ربات توفنده ح’ ساخت و ساز مجموعه لوازم جانبی. این کیت همراه با دو پیوست است که کمک خواهد کرد Botley تبدیل به یک توپ مخرب و یا یک کامیون یدک کش با قابلیت جابجایی جرثقیل پیوست. این کیت همچنین همراه با شش بنیادی چالش های است که الهام بخش کودکان و نوجوانان به ساخت سازه های بد گویی کردن از آنها را و آنها را پاک کردن. این در دسترس است برای $16.99 در آمازون.

برنامه نویسی ربات عمل چالش لوازم جانبی تنظیم. این کیت های تعاملی 41-قطعه لوازم جانبی تنظیم است که همه چیز بچه ها نیاز به راه اندازی مانع و چالش ها (سقوط dominos توپ نورد حرکت چکش و لوازم جانبی دیگر). 9 وجود دارد مانع چالش های موجود است که الهام بخش کودکان و نوجوانان را dominos سقوط نوسان چکش و یا ساخت خود را در دوره های مانع. این در دسترس است برای $19.99 در آمازون.

چیزی که من دوست دارم

 • صفحه نمایش-رایگان بازی
 • برنامه نویسی کارت های ساخت آن آسان برای کودکان
 • گزینه ای برای جفت هر یک از ربات برای کنترل آن بزرگ اگر تابع با استفاده از آن در یک محیط کلاس درس با چند Botleys.
 • اگر چه Botley 2.0 باعث می شود برخی از عبارات در حالی که در حال حرکت است ثابت در حال چرخش صدا است که آن را بیش از حد بلند.

آنچه که من می خواهم تغییر

 • را Botley 2.0 قابل شارژ در مقابل باتری عمل
 • گزینه ای برای اضافه کردن برنامه نویسی گام به این برنامه ایجاد شده بنابراین شما لازم نیست که به از ابتدا شروع هر زمان
 • بهتر است همگام سازی ربات با کنترلر از همه زاویه ها
 • بهبود کیفیت خط سیاه سنسور

افکار نهایی

این Botley 2.0 یک گزینه عالی برای یک صفحه نمایش-رایگان بنیادی ابزار. تنظیم ساده و دستورالعمل آسان به دنبال. این یک محصول است که نه تنها تجدید نظر و با این نسخهها کار برای زبان آموزان جوان اما با تجربه coders همچنین می توانید بازی سرگرم کننده و برنامه نویسی Botley 2.0.

پس از بررسی و تست Botley 2.0 با کودکان PreK-هفتم, 6کلاس هفتم, همه قبول داریم که ما را قادر به اضافه کردن مراحل برنامه نویسی به برنامه ما ایجاد شده به جای داشتن به از ابتدا شروع هر زمان که ما می خواهم برای اضافه کردن به کد.

اگر چه این ناامید کننده است که خط سیاه سنسور نور کار متوقف شد ما در واحد برنامه نویسی ویژگی های است که Botley 2.0 هنوز هم باعث می شود آن را یک ربات را داشته باشد.

قیمت: $84.99 (یا $64.99 ربات تنها)
که در آن به خرید:: آموزش منابع سایت و آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط منابع یادگیری


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de