Nordstrom با آغاز بازگشایی فروشگاه از جمله Nordstrom Rack , فروشگاه, با روش های ایمنی در محل. نه تنها این بازگشایی شامل سختگیرانه ایمنی و مایع روش, اما آن را نیز ممکن است به معنای فروش گسترده برای کسانی که مایل به فروشگاه در فروشگاه.

برای مثال در ژوئن 24, همه Nordstrom Rack فروشگاه DC بازگشایی شد و برای اولین بار در پنج روز همه چیز بود 40% off. در واقع آن را به تازگی اعلام کرد که تمام Nordstrom Rack فروشگاه DC خواهد بازگشایی شده است.

نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتر!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

woman in mask shopping

شاتر

با توجه به Nordstrom وب سایت این شرکت است که اولویت سلامت و ایمنی از مشتریان خود و کارکنان آن را به عنوان شروع بازگشایی فروشگاه.

وب سایت متحده “بهداشت و سلامت کارکنان در اولویت های ما است. بیش از هر چیز ما می خواهیم به شما احساس امن و راحت هنگامی که شما در حال خرید با ما.”

temperature check

شاتر

این سایت ادامه می دهد: “ما در حال ساخت به روز رسانی به فروشگاه های ما و راه ما در خدمت شما برای ایجاد یک فروشگاه که محیطی امن برای همه است. ما قدر درک خود را به عنوان ما را به انجام این کار—ما با هم بهتر و نمی توانید صبر کنید به شما خوش آمد می گوییم.”

این به روز رسانی شامل کارکنان بهداشت و قراضه اجتماعی فاصله شش پا محدود کردن تعداد زیادی از مردم در فروشگاه و ارائه ماسک برای کارکنان و مشتریان است.

Nordstrom Rack

شاتر

فروشگاه ها نیز اضافه شده بیشتر مایع از جمله مطابق با اصول بهداشتی زیبایی نمونه بعد از هر استفاده و نگه داشتن بازده و سعی در موارد کردن کف برای یک دوره از زمان.

اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر را بررسی کنید Nordstrom تصویری توضیح تمام روش های خود را در اینجا.

Nordstrom Rack app

شاتر

اگر شما مردد به فروشگاه در فروشگاه وجود دارد گزینه های دیگر در دسترس به عنوان به خوبی.

این وب سایت آمده: “ما همچنان باز و آماده خدمت به شما را از طریق برنامه های ما و آنلاین در Nordstrom.com, Nordstromrack.com, HauteLook و Trunkclub.com. در انتخاب فروشگاه ما ارائه امن تماس منظقه خدمات به صورت آنلاین سفارشات به مقررات محلی اجازه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de