کایلی Jenner به نظر می رسد بسیار متفاوت در حال حاضر–ما را شوکه کرد!

کایلی Jenner است که به خوبی شناخته شده برای او همیشه در حال تغییر سبک و ستاره بود از ترس به آن را اثبات کند با آخرین Instagram. در طول قرنطینه زیبایی مغول گیر کرده به یک نگاه طبیعی تر وقتی که می آید به مو و ورزشی بلند قهوه ای قفل. اما به تازگی Jenner ساخته شده یک تغییر بزرگ–debuting سگي مو.

22 ساله مشترک نگاه او با 182 میلیون Instagram followers و نظرات ریخت و در ستایش نگاه جدید است. یکی از طرفداران نوشت: “شما نگاه خیلی خوب !! مانند آن است که حتی عادی برای کسی که به نگاه خوب است؟”

نگه داشتن خواندن برای همه چیز ما در مورد کایلی نگاه جدید!

Jenner زیر نویس عکس دیگری از خود نگاه کنید: “او را به عقب.”

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Kylie Jenner

اگر چه Jenner طرفداران و خانواده شد و سریع به ستایش تغییر, با خواهر کیم نوشتن “Sooooo قشنگ وای” به نظر می رسد او ممکن است فقط تجربه شده است با کلاه گیس.

در واقع پس از بمب نگاه کایلی همچنین نشان داد یک نقاشی با مداد رنگی صورتی مدل موهای و زیبا نگاه.

Kylie Jenner

اما با توجه به اینکه چگونه اغلب کایلی سوئیچ می کند تا موهای خود را رنگ شانس وجود دارد او ممکن است بازگشت به ورزش-به ویژه با توجه به چگونه بسیاری از طرفداران او را دوست داشت پررنگ نگاه کنید.

Khloe Kardashian

کایلی نیست تنها عضو Kar-Jenner خانواده برای تغییر نگاه او به تازگی. او مسن تر sis Khloe در زمان استراحت از خود قفل رنگرزی مو, سبزه, بیش از قرنطینه.

او حتی اظهار نظر در تغییر نوشته “من عاشق من موهای قهوه ای. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم بگویم که lol ورزش هنوز صاحب قلب من اما این قهوه ای است که به من یک چیزی کمی در حال حاضر.”

Kylie Jenner

حتی اگر Jenner نکرده سوئیچ به ورزش بیشتر دائمی (هنوز!), ما زندگی را برای این عکس و انگشتان ما عبور او را با تجربه تر پلاتین ورزش سبک به زودی!

آن را قطعا نمی شود اولین بار…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>