جاستین & هایلی بیبر فقط یک اطلاعیه بزرگ–تبریک!

جاستین بیبر و مدل, همسرم, Hailey در حال گفتن دوستان که آنها آماده برای شروع یک خانواده با توجه به گزارش های متعدد.

این “جالب” خواننده و عروس جوان شده اند “صحبت کردن بیشتر و بیشتر” در مورد در نظر گرفتن مراحل به بچه ها منابع بگویید ما هفتگی. ما خیلی خوشحال به آنها را!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

ادامه مطلب: پرنس ویلیام و کیت میدلتون فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد

“جاستین و هایلی صحبت شده است بیشتر و بیشتر در مورد که مایل به شروع یک خانواده در کنار هم” مجله گزارش. “داشتن بچه ها در آینده نزدیک تبدیل به یک مکالمه واقعی بین آنها است.”

اگر شما به یاد زن و شوهر نکاح در در نیویورک مراسم در ماه سپتامبر سال 2018 به دنبال یک مرطوب پر از ستاره مراسم در کارولینای جنوبی در سال گذشته است. (چه کسی می تواند فراموش کایلی را در صحنه سرقت لباس؟!)

ادامه مطلب: John Legend فقط اجازه دهید این راز در مورد Chrissy Teigen وضعیت سلامت لغزش–خیلی غمگین!

مؤمن مسیحی جفت به تازگی افتتاح شد تا در مورد درد-دوباره خاموش-دوباره قدمت تاریخ و همچنین در بیشتر آیات خود را در Facebook تماشای سری در طول شیوع کروناویروس. آنها می گویند فاجعه به ارمغان می آورد خانواده با هم!

ادامه مطلب: گوئن استفانی به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–آن را ترسناک!

تصمیم به کودکان و نوجوانان بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است; 23 ساله گفت: رواج سعودی “من عاشق بچه ها و من نمی توانم صبر کنید برای خود من” در سال 2018 است. “من می گویند در حال حاضر که نزدیک به واقعیت است.” در واقع!

یک منبع به ما گفت هفتگی سال گذشته “آنها هر دو خانواده فوق العاده گرا و هیجان زده در مورد فصل بعدی زندگی خود را با هم. هایلی نمی توانید صبر کنید برای یک مادر.” ما امیدواریم که این اتفاق می افتد برای آنها زودتر از بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>