4 شربت خانه مواد غذایی کارشناسان می گویند شما باید به دور انداختن ASAP زیرا آنها باعث فوری افزایش وزن

اگر شما در حال تلاش برای ترکیب غذاهای سالم به رژیم غذایی خود آن را یک ایده خوب برای از بین بردن آن دسته از مواد غذایی که ممکن است مجموعه ای خود را پیشرفت. و شربت خانه است یک جای خوب برای شروع است. حذف غذاهای ناسالم در شربت خانه خود را به معنی آن کمتر احتمال دارد شما میان وعده در آنها بیشتر احتمال دارد به نوبه خود به گزینه های سالم.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای 4 شربت خانه مواد غذایی شما باید به دور انداختن asap!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

rice cakes

شاتر

کیک برنج

با توجه به غذا خوردن این و نه آن!, “کیک برنج یک مدرسه قدیمی رژیم غذایی اصلی. اما کربوهیدرات های ساده رتبه بدنام بالا در شاخص قند خون (GI) — اندازه گیری که چگونه به سرعت خون افزایش می یابد و در پاسخ به مواد غذایی در یک مقیاس از یک تا 100 (کیک برنج در آمده در 82).” این می تواند یک مشکل برای از دست دادن وزن.

این مقاله توضیح میدهد: “GI بالا غذاهای ارائه عجله از انرژی اما می تواند شما را گرسنه در عرض چند ساعت. محققان در تعادل جدید بنیاد پیشگیری از چاقی مرکز در بر داشت بالا-GI تنقلات ناشی از گرسنگی بیش از حد و افزایش فعالیت در ولع مصرف و پاداش منطقه از مغز — طوفان کامل برای پرخوری و افزایش وزن.”

با در نظر گرفتن این شربت خانه اصلی ممکن است انجام شود رژیم غذایی خود را بیش از آسیب خوب.

granola bar

شاتر

گرانولا

میله گرانولی را کنار بگذارید ممکن است به نظر می رسد مانند یک رژیم غذایی پسند گزینه را در شربت خانه خود را-به ویژه برای همه زمان شما نیاز به یک میان وعده بر روی بروید.

این تنقلات به عنوان سالم به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. اغلب فروشگاه خریداری نام تجاری میله گرانولی را کنار بگذارید اغلب بسته بندی شده با شکر و کالری بالا–که می توانید آن را دشوار است به از دست دادن وزن است.

cereal

شاتر

حبوبات

حبوبات یکی دیگر از شربت خانه مورد است که می تواند به جلوگیری از از دست دادن وزن.

صحبت کردن با خوردن این, لورن Slayton, MS, RD, بنیانگذار Foodtrainers توضیح می دهد که “اکثر غلات سرد—حتی آنهایی که به نظر می رسد سالم—در حال کربوهیدرات-لادن شیرین و بسیار پردازش شده است. آنها قطعا نه صبحانه قهرمانان.”

macadamia nuts

شاتر

آجیل مكدمي

اضافه کردن آجیل–مانند بادام و پسته–به شربت خانه خود را می تواند یک راه بسیار خوبی برای داشتن تنقلات سالم در آماده است. اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن, شما هنوز هم باید حفظ آنچه که شما در حال غذا خوردن در حد اعتدال–به خصوص اگر شما در حال خوردن آجیل مكدمي.

“اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن من جلوگیری از آجیل مكدمي به دلیل کالری تراکم” ثبت متخصص میشل Routhenstein MS CDE صاحب به طور کامل تغذیه توضیح داد: به Popsugar.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>