اگر شما امیدوار به رسیدن به یک جوان می کند, شما ممکن است با تمرکز تمام انرژی خود را بر روی محصولات مراقبت از پوست خود را معمول است. اگر چه محصولات مراقبت از پوست است که بخش مهمی از هر گونه ضد پیری, رژیم, رژیم غذایی نیز می تواند نقش مهمی را در نگاه و احساس از پوست شما است. با در نظر گرفتن اگر شما در حال استفاده از تمام محصولات مناسب ممکن است زمان به نگاهی به آنچه شما می خوردن و نوشیدن.

محل مناسب برای شروع ؟ مهم ترین وعده غذایی روز است.

اضافه کردن غذاهای ضد پیری را به صبحانه خود را معمول می تواند به شما کمک کند نگاه و احساس خود را بهبود پوست خود را از داخل به خارج است.

نگه داشتن خواندن برای برخی از مورد علاقه ما ضد پیری غذاهای صبحانه!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

oatmeal

شاتر

بلغور جو دوسر

شروع روز خود را با یک کاسه بلغور جو دوسر می تواند یک راه عالی برای دریافت خوب-برای-شما مواد مغذی اولین چیزی که در صبح است. با توجه به HuffPost “سالها تحقیقات نشان داده یک ارتباط قوی بین بلغور جو دوسر و کاهش کلسترول. بلغور جو دوسر سرشار از فیبر محلول است که رهایی از کلسترول “بد”.”

این همه نیست. بلغور جو دوسر نیز می تواند با ضد پیری کمک کند. این مقاله ادامه “جو نیز بسته بندی شده با آنتی اکسیدان ها است که نبرد در برابر آسیب سلولی. و که می تواند کمک به پوست و کاهش چین و چروک است.”

avocado toast

شاتر

آووکادو

اضافه کردن آووکادو به صبحانه خود را نیز یک راه خوب برای مبارزه با نشانه های پیری است.

Healthline توضیح میدهد: “محتوای بالای ویتامین A در آوکادو می تواند به ما کمک ریختن سلول های مرده پوست ترک ما با زرق و برق دار, پوست درخشان. خود را کاروتنوئید مطالب نیز ممکن است کمک به مسدود کردن سموم و آسیب ناشی از اشعه خورشید و همچنین کمک به محافظت در برابر سرطان پوست.”

berry smoothie

شاتر

انواع توت ها

زغال اخته و تمشک برخی دیگر ضد پیری صبحانه ملزومات و آنها آسان به ترکیب به هر وعده غذایی صبح است. اضافه کردن آنها را به بلغور جو دوسر را در یک اسموتی توت و یا برخی در سمت.

به علاوه با توجه به زن در جهان, “آنها بسته بندی شده با آنتی اکسیدان ویتامین می شما ممکن است پیدا کردن خود را در چین و چروک است که باعث بهبود خاصیت ارتجاعی و روشن کردن پوست است.”

green tea

شاتر

چای سبز

اگر چه نه از لحاظ فنی یک, مواد غذایی, چای سبز یکی دیگر از ضد پیری صبحانه ضروری است. آنتی اکسیدان در چای سبز تن از مزایای برای پوست شما. به طور خاص آنتی اکسیدان EGCG (که در چای سبز یافت) است که ضد التهاب است و می تواند کمک به کاهش علائم ناشی از رادیکال های آزاد.

چای سبز نیز سرشار از کافئین بنابراین ترکیب این ضد پیری نوشیدنی را در صبح روال یک ایده خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de