ما می توانیم این را باور نمی کند دلخراش اخبار در مورد شاهزاده هری که فقط نشان داد–ما خیلی غمگین برای او!

شاهزاده هری تا به حال یک سال بسیار شلوغ است. سال آغاز شده و با هری و مگان پله به دور از وظایف سلطنتی بود که به سرعت به دنبال خانواده خود را به طور موقت حرکت به جزیره ونکوور و در حال حاضر زندگی می کنند در لس آنجلس. این خواهد بود یک سال پر مشغله برای هر کسی–حتی بدون مقاطعه در تنش Covid-19 بالا بردن یک نوزاد جدید و برخورد با یک رابطه تیره و تار با بقیه خانواده سلطنتی است.

متاسفانه گزارش های اخیر نشان می دهد که هری دشوار سال فقط یک کمی بیشتر ناراحت کننده با ویرانگر اخبار از مرگ برنده جایزه ضد شکار سگ که هری یک نقطه به نقطه ملاقات در طول یک 2015 سفر به آفریقای جنوبی.

نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتر.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Prince Harry

چلپ چلوپ

با توجه به SA مردم, سگ, نام قاتل پایین قرار داده شد ژوئن 5 با توجه به مسائل مربوط به سلامت.

این مقاله توضیح می دهد “این خبر غم انگیز از بیرون آمدن از کروگر امروز: ضد شکار قهرمان قاتل پایین قرار داده شد صبح امروز پس از درد و رنج از یک بیماری طولانی مدت. قاتل برجسته بود در استروپ همراه با handler ‘K9 رنجر.'”

Prince Harry

چلپ چلوپ

در یک سال 2016 مصاحبه با قاتل هندلر توضیح داد قاتل سهم به ضد شکار غیر قانونی تلاش.

این مقاله توضیح میدهد: “K9 قاتل و کنترل خود عاموس Mzimba در حال پرواز با هلیکوپتر برای ردیابی و دستگیری شکارچیان مسلح هنگام اندیش و یا زمانی که یک مرده کرگدن کشف شده است.”

آن را ادامه می دهد “این افتخار است که قاتل در کنار من. آن را به معنای زیادی است که او به رسمیت شناخته شده برای مهارت های خود گفت: آقای Mzimba که اضافه شده است که سگ شجاع پس از نجات او را هنگامی که یک شکارچی دزدکی بود تیراندازی در او.”

Prince Harry

چلپ چلوپ

Harry met قاتل در طول سفر به آفریقای جنوبی.

با توجه به زن و خانه “ضد شکار سگ کمک گرفتن و قرار دادن در پشت میله های باور نکردنی 200 کرگدن شکارچیان. تحت تاثیر کار او پرنس هری – که تا به حال بسیار علاقه شخصی در خط مقدم حفاظت از محیط زیست برای سال – خواستار دیدار با او هنگامی که او در بازدید از این پارک در سال 2015 است.”

Prince Harry

چلپ چلوپ

کروگر K9 مدیر واحد Johan de Beer است صحبت کردن در مورد قاتل مرگ توضیح داد که صدمات چپ سگ در درد: “قاتل یکی از اولین ضد شکار سگ داشتیم اما کار خود را در حیات وحش عوارض خود را گرفته بود در پشت او و او در بسیاری از درد است.”

او ادامه داد: “بسیاری از مردم خواهد شد که با عرض پوزش به شنیدن از عبور خود از جمله هری پاتر و شاهزاده, اما از آن زمان به او اجازه دهید برود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>