نقد و بررسی واقعی و بی سیم استریو (TWS) از earbuds بوده است پس از 2015 و تبدیل به یک بازار متمایز بخش در دستگاه های الکترونیکی مصرفی. در حال حاضر چندین مدل وجود دارد با ساخته شده است در لغو سر و صدا از جمله Edifier TWS NB. من یک جفت به نقد و بررسی – خوانده شده در برای دیدن آنچه که من فکر می کنم!

آنچه در آن است ؟

این Edifier TWS NB واقعی بی سیم از earbuds در گوش earbuds که اتصال به صورت بیسیم از طریق بلوتوث را فعال واقعی بی سیم استریو (TWS). از earbuds نیز فعال نویز (ANC) که جدايه خارج از سر و صدا. ANC, ویژگی های در دسترس هستند با یا بدون اتصال به بلوتوث منبع صوتی. یکی دیگر از حالت های موجود در این earbuds صدای محیط است حالت که می گذرد صوتی توسط واحد میکروفن به in-ear speakers. این اجازه می دهد برای تلفن های موبایل به کاربر و محیط اطراف شنیده می شود بدون از بین بردن در گوش earbuds (که ارائه یک مقدار مناسب و معقول از منفعل انزوا سر و صدا). هنگامی که حالت محیط استفاده می شود در ترکیب با پخش صوتی سر و صدا از محیط اطراف مخلوط شده به طوری که پخش صوتی و محیطی می تواند هر دو شنیده می شود. این Edifier TWS NB واقعی بی سیم از earbuds استفاده از بلوتوث 5.0 with Qualcomm CVC و تکنولوژی aptX به طوری که تماس های تلفنی ساخته شده با دکمه سمت چپ earbud یا هر دو از earbuds.

چه چیزی در جعبه ؟

 • Edifier TWS NB earbuds
 • شارژر مورد
 • USB به USB C کابل شارژ
 • مجموعه ای از کوچک و بزرگ گوش بال
 • مجموعه ای از کوچک و بزرگ فوم راهنمایی
 • یک مجموعه کوچک و متوسط و بزرگ سیلیکون راهنمایی
 • کتابچه راهنمای کاربر
 • استفاده ایمن هشدار

مشخصات سخت افزاری

 • Feed-Forward فعال لغو سر و صدا تکنولوژی از AMS
 • بلوتوث 5.0 with Qualcomm CVC و تکنولوژی aptX
 • پشتیبانی از HFP, HSP A2DP و AVRCP پروفایل
 • 20 هرتز – 20 کیلو هرتز محدوده
 • 94 دسی بل حساسیت
 • 32Ω امپدانس
 • لیزر مستقیم ساختار آنتن.
 • 10 متر (33 فوت) محدوده
 • 5-ساعت ANC پخش و 11 ساعت پخش با ANC ،
 • 3 شارژ کامل رزرو در مورد
 • صدای محیط نظارت
 • گرافن 13 میلی متر سخنرانان
 • برنامه پشتیبانی

طراحی و امکانات

Unboxing

این Edifier TWS NB واقعی بی سیم از earbuds آمده در آستین جعبه. جلوی آستین را نشان می دهد دو نمایش از earbuds پشت نشان می دهد که ویژگی ها و مشخصات. پایین آستین را نشان می دهد علامت تجاری و انطباق اظهارات. جعبه داخل آستین ساخته شده از مقوا سفت و سخت. بالای جعبه را نشان می دهد Edifier نام و آرم. داخل جعبه را نشان می دهد عقب از earbuds از طریق یک فوم ورق چاپ شده با خطوط کانتور نشان می دهد جریان از صدا و موسیقی است. شارژ مورد و از earbuds امن هستند در یک فوم برش. قطعات یدکی و کاغذ چاپ در یک جعبه ذخیره شده در بالا فوم.

راه اندازی

از earbuds به طور خودکار قدرت در زمانی که آنها در حال حذف از مورد و خاموش کردن زمانی که آنها در حال بازگشت به این مورد. یک دستی خاموش می توان با فشار دادن دکمه در بالا برای هفت ثانیه است. حتی اگر از earbuds خاموش هستند قبل از قرار داده شده در مورد آنها شروع خواهد شد شارژ را به عنوان به زودی به عنوان شارژ تماس با ما درگیر است. یک فشار دکمه بازگرداندن قدرت. هر طرف باید روشن و خاموش کردن به طور مستقل.

این Edifier TWS NB واقعی بی سیم از earbuds در حالت جفت سازی به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال حذف از این مورد برای اولین بار و جفت خواهد شد با آخرین دستگاه بلوتوث که آنها را متصل به طور خودکار. این Edifier TWS NB واقعی بی سیم از earbuds تنها پشتیبانی جفت شدن به یک دستگاه در یک زمان و پس از تعویض بین چند دستگاه بلوتوث را فعال کنید (مانند لپ تاپ و تلفن و میز تلفن) نیاز به اتصال و قطع earbuds از هر دستگاه. برای تنظیم مجدد بلوتوث دولت این دکمه فشرده شود می تواند برای پنج ثانیه در حالی که earbud در شارژ مورد.

این Edifier اتصال برنامه در دسترس برای iOS و آندروید و اجازه می دهد تا شما را به انجام همه چیز را که می تواند انجام شود با دکمه جز آن نیز هدفون نشانگر LED برای روشن و خاموش کردن و همچنین دارای یک تایمر خواب برای 10, 20 و 30 و 60 و یا 90 دقیقه.

طراحی

اندازه و شکل TWS NB در بزرگتر جانبی. رونق به آن گوش راهنمایی مناسب به پایان می رسد در یک گرد گنبد است که نشسته است در داخل بوق cavum. فاصله بین گنبد و بیرون رو کنار earbud 7/8 اینچ است. این مقاله متحده متوسط فاصله به intertragal شکاف 10 میلی متر بنابراین به طور متوسط از earbuds چوب را از گوش خود در حدود نیم اینچ. که در مورد اندازه گیری در معرض بخشی از جوانه زمانی که من با پوشیدن آنها. من حدس می زنم من باید به طور متوسط به اندازه گوش!

من پیدا نکردم حجم زیادی از این اشکال اما من آگاهانه از ساخت مطمئن شوید که من یک پیراهن کردن سر من در حالی که با پوشیدن آنها. بیشترین تماس با من تا به حال قرار دادن در و از بین بردن حلقه های یک ماسک فرسوده در طول COVID-19 شیوع. من مطمئن شوید که من قلم مو رنگ کردن در برابر سطح earpods. آنها از چوب به اندازه کافی است که خواب در سمت خود را با آنها غیر ممکن است. زیبایی به دلیل دو تن طراحی و به دلیل اشکال مختلف استفاده می شود از earbuds به نظر نمی رسد به چوب تا آنجا که آنها را اگر آنها یک جامد سیاه و سفید سیلندر. مشاهده انفجار از earbuds از چینی Edifier سایت نشان می دهد که استاندارد ICB داخل. اپل تاشو و الکترونیک و آی پاد در نیمی از آن را به منظور به جا به طراحی earbud. این طرح هزینه پول تا شاید Edifier بود به خطر انداختن اندازه واحد قیمت.

بخشی از earpod که متناسب به گوش یک استوانه ساخته شده از پلاستیک سیاه و سفید. بالای سیلندر دربسته در شامپاین-طلا در کوتاه استوانه ای گوه. کوچک وجود دارد سیاه و سفید جزئیات بر روی منحنی عقب گوه که چاپ شده است با یک “L” یا “R”. مستقیم جلوی شامپاین کلاه یک پنجره کوچک برای یک LED. وجود دارد یک دکمه در بالای گوه استفاده شده است که برای کنترل از earbuds. بیشتر بیرون رو بخشی از earbuds یک پلاستیک سیاه و سفید منبت با یک میکروفون کوچک پورت و چاپ Edifier آرم. تمام جنبه و دو تن طراحی به این یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل. متاسفانه من فکر نمی کنم این چیزی است که طراحان در نظر گرفته شده. هر earpod وزن حدود 9 گرم است.

پایان کسب و کار این earbuds خاتمه با 4 میلی متر قطر پست. برای اطمینان کاربران را امن در گوش مناسب Edifier لوازم سه مجموعه از سیلیکون eartips (S, M, L) و همچنین دو جفت earfins در اندازه های مختلف. نیز وجود دارد دو جفت فوم eartips که به طور معمول ارائه امن ترین مهر و موم و گاهی اوقات می تواند پیشرفته ارائه پاسخ باس. من می خواهم با استفاده از بزرگترین earfins است که متناسب با در گوش خود را به طوری که earbud متکی نیست فشار نوک به حمایت از earbud در گوش است. هیچ بیانیه رسمی از Edifier به عنوان محافظت در برابر نفوذ fo این earbuds, بنابراین من می خواهم نگه داشتن آنها را به عنوان خشک به عنوان امکان پذیر است.

زمانی که در حال استفاده از از earbuds مناسب و ایمن در شارژ/ذخیره سازی مورد. در مورد 86 x 23 x 67 میلی متر است. آن را مات آلومینیوم آنودایز است که همان رنگ به عنوان درپوش در earbuds. پایه پلاستیکی پایه و مدل قدرت و ثبت علامت مهر بر روی آن. عقب مورد یک USB-C پورت شارژ و 4 باتری شاخص اما دستی نیست توضیح آنچه در هر سطح نشان دهنده. بالای مورد لولا باز با آنچه احساس می کند مانند یک بسیار محکم ساز. این طرح به نظر نمی رسد بهینه سازی شده برای حمل. جعبه مانند شکل مورد قرض خود را به خوبی به جیب. در flipside به نظر می رسد بزرگ بر روی یک میز اما کسانی که با استفاده از TWS فقط در یک مکان ؟ نقطه ضعف دیگر این است که آن را دشوار است به انتخاب earbuds ، داخل مورد دارای لولا است که نگه داشتن از earbuds در برابر شارژ مخاطبین است که مذاکره earbuds دور از مخاطبین داخل و خارج از مورد به چالش کشیدن. این است که تشدید گسترده ای لب درب مسدود کردن دسترسی به داخل.

حتی اگر وجود دارد یک روند رو به رشد از ترکیب کنترل های لمسی به دستگاه های مصرف کننده, من ترجیح می دهم به استفاده از دکمه های فیزیکی در این earbuds. دکمه فیزیکی ارائه بازخورد لمسی کاهش تصادفی لمس و می تواند مورد استفاده قرار گیرد با پوشیدن دستکش در زمستان. یک شیر سریع پستی پخش و مدیریت تماس های تلفنی. طولانی مطبوعات در گوش راست پخش آهنگ بعدی و دیگر مطبوعات در گوش چپ پخش آهنگ قبلی. دو شیر بر روی هر دو گوش سوئیچ بین ANC محیط و ANC کردن حالت. فشار دادن و نگه داشتن زمانی که هیچ موسیقی در حال پخش است احضار دستگاه خود را دستیار صوتی. اگر زوج به یک کامپیوتر ویندوز این خواهد آورد تا کورتانا. متاسفانه هیچ ساخته شده است در پشتیبانی برای تغییر حجم صدا و یا بی صدا.

عملیات

از earbuds در حال شارژ در هر زمان آنها را به مورد. من احساس می کنم متاسفانه این بدان معنی است که مورد قطره به اتهام earbuds زمانی که آنها در حال استفاده نیست. وجود حقایق به هر باتری قابل شارژ: باتری تخلیه خواهد شد در طول زمان (حتی اگر هیچ بار بر روی تلفن همراه), باتری و تنها یک تعداد متناهی از تخلیه-چرخه شارژ قبل از آنها جلوگیری از برگزاری یک اتهام است. هنگامی که دستگاه در حال قطره ای شارژ, شارژ چرخه ادامه به افزوده شدن واقعا بدون استفاده از باتری. این اثر کوتاه شدن مدت زمان پخش و به طور کلی طول عمر باتری است. من آرزو می کنم که این شارژر تا به حال یک سوئیچ بر روی آن است که غیر فعال کردن شارژ از ویژگی های. من شخصا پوشش الکترود در earbuds با کمی پس از آن تا شب و سپس شارژ مجدد آنها.

همانطور که قبلا اعلام این Edifier TWS NB واقعی بی سیم از earbuds یک زن و شوهر از عملیاتی ناراحتی. چپ earbud اصلی earbud. که بدان معنی است که حق earbud نمی خواهد تابع بدون چپ earbud در محل و فقط چپ earbud استفاده می شود برای ضبط صدا با استفاده از میکروفون. حق earbud را تابع اگر در سمت چپ است در مورد ذخیره سازی اما شارژ earbud نمی تواند تابع. دیگر مسئله اصلی این است که هیچ کنترل حجم. Led ها در طرف واحد بزرگ هستند و روشن است. من احساس مانند یک هواپیما با بال strobes در حالی که راه رفتن را از طریق خانه در شب در حالی که گوش دادن به موسیقی است. کوچکتر شاخص کار می کند فقط به عنوان به خوبی.

از earbuds blink سبز که با استفاده از ambient/حالت شفاف یا ANC و آبی در صورتی که هیچکدام از این ویژگی ها استفاده می شود. Led های قرمز هستند در حالی که شارژ و خاموش کردن زمانی که به طور کامل شارژ می شود.

عملکرد

از earbuds ماندن در گوش اگر درست earfin استفاده می شود و تشنجی حرکت به حداقل نگه داشته است. این به این معنی شما می توانید فراموش طناب پرش یا دویدن در این اما راه رفتن و غذا خوردن به نظر می رسد قابل قبول فعالیت است.

باتری در مورد زمان تقریبا دقیقا 3 ساعت به شارژ. این مورد تنها به تساوی یک چهارم از یک آمپر تا یک وات شارژر نیست سرعت شارژ روند. این تست انجام شد با این مورد خالی و خشک. پس از آن متهم شده بود نصب کردم یک earbud و ادامه داد شارژ. هر earbud طول می کشد حدود یک ساعت به شارژ و مصرف 100 میلی آمپر از قدرت است.

تخلیه earbuds بود و بهنگام با استفاده از گوشی های هوشمند بیش از یک مقدار طولانی از گوش دادن جلسات. از 13JUN2020 به 20JUN2020 از earbuds بودند به گوش برای تقریبا 17 ساعت است. هر سطر در جدول زیر نشان می دهد مقدار زمان از earbuds خواهد بازی با ANC تا چپ earbud خالی بود. اولین جلسه متهم شده بود از دیوار و بعد از دو جلسه متهم شدند از این مورد است. آخرین شارژ ناقص است به دلیل آن خالی از شارژ ذخیره شده در این مورد. مقدار زمان از earbuds بازی موافق با بار منتشر شده توسط Edifier.

1st شارژ صورت کامل شارژ بیش از حد 05:05
2nd شارژ – 1st شارژ از مورد 05:11
3rd شارژ – 2nd شارژ از مورد 05:03
4 شارژ – شارژ ناقص از مورد 01:20
مجموع: 16:39

بهترین محل برای تست ANC است در یک هواپیما. من نمی باید یک فرصت برای انجام این کار برای بررسی اما من تست آنها ایستاده در نزدیکی یک کل خانه تهویه مطبوع, کندانسور, در حالی که فن در حال اجرا بود. با earbuds نصب شده اما با ANC وجود دارد در حال حاضر کمی منصفانه غیر فعال لغو سر و صدا. تبدیل ANC در کاهش چرخش فن به سختی قابل شنیدن زمزمه. برای feed-forward ANC این earbuds به خوبی انجام. به علاوه دیگر این است که ANC است غیر قابل کشف تاثیر در کیفیت موسیقی در حال پخش. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر قطره از باس و یا علاوه بر این از یک صدای خش خش.

طیف وسیعی از سیگنال بلوتوث نیز بسیار چشمگیر است. آن است که وابسته به محیط اطراف, اما در اغلب موارد آن پایدار است و بیش از این اعلام شده حداکثر 33 فوت است.

من معمولا گوش دادن به چند آهنگ که با بررسی های صوتی. برای این بررسی ذکر شده به Wish You Were Here با پینک فلوید. در شروع این آلبوم وجود دارد اوج صدا است. این TWS NB را نمی انتخاب کنید تا در این عنوان به خوبی به عنوان KZ ZS6 چهار راننده High Fidelity باس فوق العاده هدفن در گوش گوشی قابل جدا شدن کابل (خاکستری با میکروفون). طبل و باس است که در 4:32 کمی بیش از حد مسحور کننده. به طور کلی آن را مانند تلفن های موبایل باس حدود دو برابر به عنوان با صدای بلند به عنوان آن را با استفاده از سایر هدفون. حتی در حجم بالا باس هرگز برای تلفن های موبایل تحریف شده است. اوج گیتار در 6:11 به نظر نمی رسد که تلفظ هنگام گوش دادن با TWS NBs. خنده در 8:51 نیست به عنوان شگفت انگیز به عنوان آن باید باشد و خواننده پشتوانه در 9:30 تقریبا unperceivable. بالا کلاه در 11:11 به خوبی تعریف شده به عنوان آنها باید. به نظر می رسد که باس است بنابراین افزایش است که برخی از mids و اوج رنج می برند. به مسائل پیچیده به نظر می رسد اوج در واقع نه به عنوان پاسخگو به عنوان آنها باید. بیشتر از زمان پاسخ صوتی بیرون آمدن از TWS NBs خوب است, اما آن را نمی Hi-Fi.

من نمی درک هر گونه تاخیر در حالی که مشاهده فیلم در یوتیوب به دلیل زمان تاخیر کم کدک AAC.

از سخنرانی های ضبط شده از earbuds برای هر دو تلفن و یا میکروفون قابل قبول است اما فوق العاده نیست. یک بیت از انعکاس و کمی اعوجاج از نزدیک بودن به میکروفون قابل تشخیص است. ضبط صوتی است که مونو – حق earbud ضبط نمی کند.

چیزی که من دوست دارم

 • بزرگ ANC
 • عالی منفعل انزوا سر و صدا کار می کند که بدون ANC
 • قیمت مقرون به صرفه برای ANC earbuds

آنچه که من می خواهم تغییر

 • مطابقت با پاسخ باس در پایان بالا
 • بزرگ ساخت و ساز
 • هیچ ساخته شده در کنترل حجم
 • هیچ راهی برای کنترل بریزد شارژ داخل مورد

افکار نهایی

من شده اند با انتقاد از TWS برای مدت زمان طولانی به دلیل ترس که من خواهید بود با استفاده از آنها و آنها را به سقوط در گودال یا که من آنها را رها کردن در شب و هرگز پیدا کردن آنها را دوباره. حتی اگر Edifier TWS NB ندارد یک IPX8 امتیاز و یا پیدا کردن حالت آنها هنوز هم بسیار خوب از earbuds. اگر شما می توانید تحمل راه است که آنها چوب خود را به گوش آنها بسیار خوب در کاهش سر و صدای محیط. اگر چه طرفداران بی کلام رشته ها ممکن است پیدا کردن soundscape فاقد آنها هنوز هم بسیار خوب برای گوش دادن به بسیاری از ژانرهای دیگر موسیقی است. برای قیمت آن است که سخت برای پیدا کردن دیگر TWS با ANC. اگر شما مانند صلح و آرام و بدون سیم انتخاب کنید تا یک جفت امروز. اگر شما می تواند یک کمی بیشتر بیمار Edifier سکوت منتشر شد TWS NB2 در 01JUN2020. اگر من از دست من بر این من به شما اجازه می دانم که از پیشرفت است که آنها را ساخته اند.

قیمت: $119.99
که در آن به خرید: Edifier و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Edifier.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de