این کولر را نگه داشتن چیزهایی سرد تا 10 روز بدون یخ!

اخبار – QOOL جعبه معمولی است کولر ، این آلمان مهندسی کولر را حفظ خواهد کرد و محتویات آن را در یک دمای ثابت تا 10 روز بدون یخ و یا قدرت! چگونه کار می کند ؟ آن را با استفاده از ویژه مهر و موم شده خلاء عایق پانل های ساخته شده از مواد تغيير فاز (PCM) که در حال نصب در دیوار, درب, و در پایین کولر. پانل های در دسترس در 5 دمای مختلف از محدوده منجمد (-25C/-13F) تا به دمای اتاق (25C/77F) به طوری که شما قادر به سفارشی کردن حرارت از مطالب.

در حالی که این برای تلفن های موبایل مانند نهایی کولر برای آینده خود را به ماجراجویی در فضای باز وجود دارد یک مسئله است و قیمت. یک QOOL جعبه کولر در حال رفتن به شما در تنظیم دوباره سرد $475 و در حال حاضر وجود دارد هیچ خرده فروشان ایالات متحده. هنوز هم علاقه مند است ؟ سر را به qool-products.com و جزئیات بیشتر در مورد آنها.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>