Blake Shelton فقط اجازه دهید این راز در مورد گوئن استفانی لغزش

زمانی که بلیک شلتون و گوئن استفانی برای اولین بار با هم آنها شوکه همه–و نه فقط به دلیل شلتون رابطه قبلی با میراندا لمبرت. این دو به نظر می رسید مانند مجموع اضداد روم طرفداران بسیاری را به تعجب که چگونه رابطه خود را کار می کنند.

اما پس از گرفتن با هم و نزدیک به پنج سال پیش زن و شوهر ثابت کرده است که آنها در آن برای مسافت های طولانی–حتی خرید یک خانه با هم در ممکن است.

و به تازگی شلتون تعجب طرفداران خود را با جزئیات دقیقا چه زن و شوهر مشترک است.

نگه داشتن خواندن برای آنچه که او تا به حال به می گویند!

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Blake Shelton and Gwen Stefani

با توجه به Popsugar, Stefani یک اسب از طریق و از طریق.

شلتون توضیح داد که بهترین هدیه او همیشه به او بود-شما آن را حدس زده-یک اسب! او توضیح داد: “ما برای اسب و من خودم یک اسب در همان زمان. گوئن او را دوست دارد و او را دوست دارد اسب است.”

Blake Shelton and Gwen Stefani

اگر شما تعجب شما نه تنها یکی است.

کشور خواننده ادامه داد: “این در واقع آنقدر خنده دار است که مردم آنقدر شوکه شده که, اما اگر شما می توانید نام من یک دختر روی زمین نیست که عاشق اسب و یا فقط فکر می کنم که آنها زیبا هستند.”

Blake Shelton and Gwen Stefani

این زن و شوهر است که هزینه های قرنطینه در شلتون در مرتع پرورش احشام در اوکلاهما همراه با استفانی سه بچه کینگستون زوما و آپولو که باعث می شود آن را بسیار محتمل است که “بدون شک” خواننده در حال گذراندن روز با بهره گیری مرتع پرورش احشام زندگی از جمله صرف زمان با او هدیه مورد علاقه–اسب او.

Blake Shelton and Gwen Stefani

به نظر می رسد که استفانی است تنظیم به زندگی کشور در راه های دیگر بیش از حد. این زوج به تازگی منتشر شده غیر رسمی موسیقی تصویری به صوتی این نسخه از کشور خود دوئت “هیچ کس اما شما.” در آن استفانی با پوشیدن برخی از شدید چکمه های کابوی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>