4 “سالم” غذاهای متخصصان تغذیه می گویند شما هرگز نباید بخورید چرا که آنها به آرامی از بین بردن سوخت و ساز بدن شما

این هیچ راز است که انتخاب بهترین مواد غذایی برای خوردن در حالی که رژیم غذایی هیچ کار آسان است. این روند حتی سخت تر است که از غذاهای سالم شما را انتخاب کنید به خوردن همیشه به عنوان سالم به عنوان آنها به نظر می رسد.

وجود دارد برخی از “سالم” غذاهای شما باید ولگرد دور از آنجا که کارشناسان می گویند آنها در واقع بد برای شما. متخصصان تغذیه می گویند این غذاهای به ظاهر سالم در واقع از بین بردن سوخت و ساز خود را.

همانطور که همه ما می دانیم, افزایش سوخت و ساز بدن شما و نگه داشتن تمرکز خود را بر روی سوزاندن کالری است کلیدی برای موفقیت از دست دادن وزن. بدون ado بیشتر, اجازه دهید شیرجه های مختلف 4 “سالم” غذاهایی که کاهش سرعت سوخت و ساز خود را.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

flavored oatmeal

شاتر

طعم فوری oatmeals به عنوان سالم به عنوان سنتی خود را بلغور جو دوسر هستند. با توجه به غذا خوردن این و نه آن!, فقط یک بسته از لرزنده افرا و شکر قهوه ای بلغور جو دوسر در مجموع از 12 گرم قند در آن است. اوه! شیرین oatmeals می sneakily اضافه کردن مقدار زیادی از کالری به رژیم غذایی خود را بدون تو حتی دانستن آن است.

fruit juices

شاتر

یکی دیگر از آیتم محبوب در میز صبحانه است, آب میوه. و بله شما آن را حدس زده— آب میوه اغلب نقاب به عنوان یک نوشیدنی سالم زمانی که آنها در واقع حاوی قند و کالری است. در مصاحبه ای با زرق و برقثبت متخصص سونیا Angelone توصیه می کند با داشتن بیش از شش اونس آب میوه در هر روز و برای انتخاب کردن برای کل میوه اگر شما می توانید. “صد در صد آب میوه می تواند بخشی از یک رژیم غذایی سالم اما تنها اگر مصرف یک مقدار” Angelone توضیح می دهد.

granola in a cup

شاتر

شبیه به بلغور جو دوسر و غلات است که اغلب مواد غذایی ناسالم نقاب به عنوان یک انتخاب سالم. با توجه به Healthline granola مواد تشکیل دهنده مانند شکلات و روغن و شربت را می توان در اضافه شدن قند و چربی. اخم نکنید فقط رتبهدهی نشده است— گرانولی را کنار بگذارید می تواند یک انتخاب سالم است که بسته بندی شده با مقدار زیادی از پروتئین و فیبر هنگامی که شما انتخاب می کنید یک محصول گرانولی را کنار بگذارید و با کل مواد آلی. به خاطر دور ماندن از طعم اضافه شده!

frozen dinner meal

شاتر

در حال حاضر اجازه دهید به نوبه خود توجه ما را به شام مواد غذایی. همه ما نیاز به یک شام در خرج کردن در هر حال حاضر و پس از آن. اما سریع منجمد شام,, حتی زمانی که آنها ادعا می شود سالم نیست و همیشه سالم و ساده ترین گزینه برای شما است. یخ زده “سالم” وعده های غذایی با پروتئین و سبزیجات و برنج در واقع می تواند شامل بسیاری از کالری بیشتر از شما می خواهم فکر می کنم. بهتر است به عنوان خوانده شده حقایق تغذیه ای قبل از خرید مطمئن شوید که شما وعده های غذایی سریع نمی حاوی مقدار زیادی از سدیم و قند اضافه شده و یا پر کالری سس.

چه هستند برخی از وعده غذایی سالم ایده ها ؟ اجازه دهید ما می دانیم مورد علاقه خود را تقویت متابولیسم دستور در نظرات زیر!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>