ترسناک دلیل شما هرگز باید سفارش استارباکس,’ جدید صبحانه ساندویچ–مردم ناجور!

استارباکس اضافه شده جدید گیاهی صبحانه ساندویچ به منوی خود را به نام غیر ممکن™ صبحانه ساندویچ. در فروشگاه های سراسر کشور استارباکس در حال حاضر ارائه این ساندویچ که ویژگی های گیاهی و سوسیس قفس-رایگان تخم مرغ سرخ شده و سالخورده پنیر چدار در ciabatta رول.

اگر چه این گیاه بر اساس صبحانه گزینه برای تلفن های موبایل مانند یک فرد سالم علاوه بر این به استارباکس منو و یک گام در مسیر درست وقتی که می آید به پایداری حقایق تغذیه از این خاص ساندویچ صبحانه می تواند به معنای مشکل بزرگ برای کسانی که در تلاش برای غذا خوردن سالم.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Starbucks bag

شاتر

مایکل Kobori استارباکس’ رئیس پایداری افسر توضیح آیتم منو جدید در آزادی مطبوعات “ما خوشحال برای اضافه کردن غیر ممکن است صبحانه ساندویچ ساخته شده با غیر ممکن گیاهی و سوسیس به استارباکس منو در ایالات متحده برای دیدار با مشتری در حال رشد-علاقه گیاهی گزینه است.”

علاوه بر این به استارباکس منو بخشی از یک روند بزرگتر برای قهوه های زنجیره ای که در حال کار شامل گیاهی بیشتر موارد در منو است. Kobori ادامه داد: “در طول سال, در پاسخ به مشتری علاقه ما اضافه شده گیاهی در شیر جایگزین مانند سویا نارگیل و بادام و شیر جو.”

اگر چه غیر ممکن است صبحانه ساندویچ هیجان انگیز منو علاوه بر این برای هر گیاهی خواران و گیاه خواران آن است که بهترین نیست علاوه بر این به رژیم غذایی خود را–به خصوص اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن است.

Starbucks

شاتر

فقط به این دلیل که غیر ممکن ساندویچ گیاهی لزوما آن را به یک گزینه سالم.

با توجه به یاهو! زندگی وجود دارد تفاوت زیادی از نظر تغذیه بین غیر ممکن است صبحانه ساندویچ و استارباکس کلاسیک ساندویچ سوسیس: “شما تنها صرفه جویی حدود 50 کالری: جدید غیر ممکن ساندویچ شامل 430 کالری 830mg سدیم و 8 گرم چربی اشباع شده است که حدود 40 درصد از چقدر شما باید به غذا خوردن در یک روز است.”

اندکی بهبود در نظر پروتئین ، غیر ممکن ساندویچ 22 گرم پروتئین در مقایسه با کلاسیک 18 گرم است.

Starbucks

شاتر

استفانی Sassos MS RDN خوب خانه داری موسسه ثبت نام متخصص تغذیه توضیح داد: تغذیه حقایق غیر ممکن است صبحانه ساندویچ به یاهو! زندگی: “یک ساندویچ است که ارزش تقریبا نیمی از یک روز ارزش چربی های اشباع شده, نه به ذکر است بیش از 800mg از سدیم بنابراین این نیست قلب-صبحانه سالم.”

این همه نیست. Sassos توضیح می دهد. “این بسته در تنها 3 گرم فیبر و کربوهیدرات ها همه سفید و تصفیه شده; به علاوه, کلسترول است که 63 درصد از ارزش روزانه.”

Starbucks

شاتر

به جای Sassos توصیه می کند امید بستن برای استارباکس’ اسفناج و پنیر فتا و قفس-رایگان سفیده تخم مرغ بسته بندی: “آن را تحت 300 کالری, تنها 3.5 گرم چربی اشباع شده در مورد 20mg کلسترول و 20 گرم پروتئین است.”

این گزینه سالم تر است, رژیم غذایی دوستدار و آن را یک جایگزین بسیار بهتر برای شروع روز خود را نسبت به غیر ممکن است صبحانه ساندویچ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>