Costco Wholesale ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن نانوایی منو و مشتریان خوشحال هستند در مورد آن.

خرده فروش است به حالت تعلیق در فروش محبوب خود را ورق کیک و هیچ نشانه ای از آن در آوردن آنها در هر زمان به زودی. پس ممکن است Costco نانوایی را متوقف کرده اند فروش کیک بزرگتر–و به نظر می رسد این تغییر ممکن است دائمی.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

grocery cart

شاتر

با توجه به کسب و کار خودی “Costco تایید کرد که half-ورق کیک در دسترس نیست ما در هر مکان و وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه ای برای آنها را به عقب.”

به گفته این شرکت گفته است “ما در حال تمرکز بر ما کوچکتر از 10 ‘سفید و 10’ کیک شکلاتی که به نظر می رسد طنین با اعضای ما.”

Costco

شاتر

مشتریان بودند قطعا ناراحت اعلام. یکی Facebook کاربر در پاسخ به آنها اعلام “لطفا بازگرداندن ورق, کیک, حتی اگر فقط برای پیشسفارش. دور نیست به اندازه کافی بزرگ برای خانواده های بزرگتر. ما تا به حال 3 روز تولد ما را خریداری آنها را برای دیگری به زودی به عنوان به خوبی به عنوان فارغ التحصیلی. فروشگاه مواد غذایی ما کیک خوب هستند اما نه Costco خوب است.”

دیگری نوشت: “این مسخره است که آنها نمی ساخت ورق کیک… من امروز گفته شد آنها ممکن است هرگز آنها را [بازگشت]! چه استدلال خود را برای این کار ؟ آنها در حال ساخت دیگر نانوایی اقلام است.”

برخی حتی شروع یک Change.org درخواست برای بازگرداندن نانوایی مورد.

Costco

شاتر

با توجه به فاکس کسب و کار کاستکو استدلال برای تعلیق خود را نیمه ورق کیک را با Covid-19. به عنوان اجتماعی فاصله مورد نیاز را متوقف کرده اند بزرگتر جشن شرکت متمرکز بر ارائه کوچکتر کیک.

این مقاله توضیح می دهد که “این جعبه بزرگ خرده فروش خود را 10 اینچ کیک گرد به جای آن که خوراک 8 تا 10 نفر مناسب برای اجتماعی فاصله تجمعات و هیچ برنامه فوری برای بازگرداندن بزرگتر ورق, کیک Costco سخنگو تایید کرد.”

Costco

شاتر

اگر چه برخی از ایالات آمریکا کاسته coronavirus محدودیت و باید شروع به باز دوباره تا خرده فروش نیست و در عین حال هر گونه برنامه ای برای بازگرداندن محبوب کیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de