یکی شامپو کارشناسان می گویند شما باید هرگز به استفاده از اگر شما از نازک شدن مو

اگر موهای شما شروع به نازک و یا اگر شما با توجه به ریزش مو آن را یک ایده خوب به تجدید نظر خود بروید به محصولات مو. برخی از شامپو به نظر می رسد مانند یک انتخاب مناسب است اما در واقع می تواند شامل خشن و یا مواد تحریک کننده است که می تواند آسیب به سلامت موهای خود را–و حتی منجر به ریزش مو.

اما می توان آن را سخت به شکل کدام شامپو برای جلوگیری از, و چه مواد تشکیل دهنده می تواند ما را به مو آسیب برساند. با که در ذهن SheFinds مشورت شب Reslan یک نیویورک بر اساس روت trichologist برنده جایزه آرایشگر و متخصص در رشد موهای سالم و پوست سر سلامتی.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

woman touching hair

شاتر

Reslan که با این نسخهها کار با HairClub هنری خود را به عنوان مربی و استاد سبک توضیح داد: “اگرچه یک تلاش آگاهانه برای جلوگیری از, معمولا شناخته شده مواد سمی در مراقبت از مو آن را به همان اندازه مهم است برای آگاهی از مواد طبیعی است که می تواند باعث تحریک پوست سر خود را و یا حتی بدتر, علت نازک شدن.”

با وجود این نیت خوب هنوز هم وجود دارد برخی از مواد سخت در بسیاری از محبوب شامپو مارک های است که می تواند باعث آسیب.

hair brush

شاتر

در خصوص این هوشمند برای جلوگیری از سولفات در همه محصولات مو با عنوان آنها ممکن است آسیب رساندن به کلی سالم از موهای خود را.

Reslan توضیح میدهد: “پاک کننده های خشن مانند سدیم لوریل اتر/لوریل سولفات می تواند باعث تحریک پوست سر و مو تاثیر می گذارد و رشد در طول زمان است. سوزش می تواند باعث التهاب در ریشه مو خود را و آن را دشوار است برای مو های سالم به رشد است.”

او ادامه می دهد: “این همان دلیل شما می خواهید به نگه داشتن سر خود را روشن ساخت. ادامه داد: انسداد در ریشه را نشان می دهد تضعیف و یا تنک شدن مو در طول زمان.”

woman checking hair

شاتر

با این هشدارها در مورد سدیم لوریل اتر/لوریل سولفات در ذهن شما ممکن است وسوسه به سوئیچ به گیاهی محصولات مو. با توجه به Reslan حتی محصولات مبتنی بر گیاه می تواند شامل مواد مضر.

او می گوید SheFinds “بسیاری گیاهی مو مارک محصول حاوی غلظت بالایی از روغن های گیاهی –اینها ذاتا مواد تحریک کننده و اگر در ترکیب با الکل نفوذ افزایش یافته است در پوست سر که ممکن است با افزایش التهاب در افراد حساس است.”

“اگر شما در حال حاضر در حال نازک شدن و بهتر است برای جلوگیری از این مواد” او توضیح می دهد.

woman washing hair

شاتر

برای سلامت مو بسیار مهم برای اطمینان از محصولات شما استفاده نمی خواهد شما را تحریک پوست سر و یا به علت التهاب است.

آن مهم است برای نگه داشتن مواد در خط مقدم از ذهن خود را هنگام چیدن مو محصولات–به خصوص اگر موهای شما آسیب دیده است و یا نازک شدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>