Sportneer مچ پا وزنه بررسی

نقد و بررسی – با COVID-19 هنوز هم در حال اجرا شایع در سراسر کشور, من هنوز خودم را پیدا تمایلی به سر به سالن ورزش های محلی. وقتی که من استفاده می شود برای رفتن به کار هر روز من ساخته شده یک نقطه برای پارک خودرو به عنوان دور به عنوان امکان پذیر است و راه رفتن گام های اضافی را به کار می کنند. در حال حاضر که من در خانه ام من یک کمی زودتر و انجام یک مایل راه رفتن را از طریق حلقه محله من هر روز صبح. هنگامی که این فرصت را به بررسی برخی از Sportneer مچ پا وزنه آمد من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت عالی برای دریافت برخی از اضافی پمپ به تمرین. بیایید ببینید که چگونه آنها کار می کرد برای من.

آنچه در آن است ؟

این Sportneer مچ پا وزن 3.5 پوند است که با قابلیت تنظیم به نیم پوند از وزن در هر مچ پا. آنها بوکس که در آن شما می توانید تنظیم وزن در مچ پا وزن در حدود .7 lb افزایش است.

چه چیزی در جعبه ؟

من یک عکس از جعبه آن را به عنوان یک نه ساده جعبه مقوایی با آرم ،

  • یک جفت مچ پا وزنه. همه از فردی وزن کیسه ها قرار داده شده به وزن به طوری که آنها وزن مناسب در 3.5 پوند است.
  • یک کارت گفت: اگر شما در پیدا کردن محصول انتظارات برآورده نشده و یا مشکلی دارید با آن تماس بگیرید و آنها را به صورت رایگان تعویض و یا بازپرداخت.
  • یک جزوه آموزش.

مشخصات سخت افزاری

تصویر بالا به شما نشان می دهد که هر یک از مچ پا وزن شامل پنج جداگانه در کیسه. هر کیسه وزن آن در حدود .67 پوند است. این اجازه می دهد تا شما را به پیکربندی هر وزن به هر نقطه از کمی زیر نیم پوند تا سه و نیم پوند است. این وزن نیز در همه سیاه و سفید و یا بنفش گزینه های.

تصویر بالا به شما نشان می دهد ابعاد مچ پا وزنه.

طراحی و امکانات

راه اندازی

این اولین تصویر بالا یک مچ پا وزن با بند به طور کامل توسعه یافته است. مچ پا و وزن است که به سادگی خالی و نرم احساس. آن است که نه خشن مواد در همه. سیاه و سفید مواد شما را در مقابل به طور کامل در پشت به جز نارنجی تر و تمیز. مواد مرا به یاد غواصی مواد در بافت آن.

من در تصویر بالا به شما نشان دهد که چگونه شما بلند کردن هر بخش که در آن کیسه ها به منظور حذف یا اضافه کردن وزن کیسه را به محل.

این تصویر بالا نشان می دهد که وزن کیسه به طور کامل حذف شده است. من می توانم احساس فرد دور دانه ها در داخل کیسه. شما قطعا نمی خواهید برای قرار دادن یک سوراخ در یکی از این یا شما می تواند تمیز کردن گلوله برای همیشه لطفا برای!

عملکرد

برای من اولیه آزمون, من تصمیم به حذف دو تا از کیسه های از هر مچ پا وزن به من دادن وزن حدود دو پوند و چهار اونس. من تمایل به بیش از حد ورزش اولین بار در اطراف و سپس واقعا پرداخت هزینه برای آن روز بعد با برخی از درد عضلات. من پس از آن در رفت و من پیاده روی صبح.

در اینجا یک عکس از مچ پا وزن بر روی پای چپ من. این احساس واقعا راحت است. من هر یک مالش آن چیزی بود که من نگران بود.

من در زمان یک عکس از پشت مچ پا. توجه کنید که من کوچکتر مچ پا است و فقط یک بیت از همپوشانی بین این دو به پایان می رسد. شما باید فوق العاده مراقب باشید زمانی که تسمه زنی این است که همه چیز تخمگذار تخت و نورد بیش از نه در خود دارد. من هم مطمئن ساخته شده از آن بود برام اما فوق العاده تنگ است. من چپ مچ پا دور مناسب است نه در اینچ است. اگر مچ پا خود را کوچکتر از آن شما باید بیشتر با هم همپوشانی دارند. اگر مچ پا خود را بزرگتر و شما خواهد بود خوشحال می دانیم داخل بند خوب است و کرکی پس از آن باید راحت در برابر پوست شما. محله من است و نه پر از تپه و من واقعا متوجه تپه خیلی بیشتر با این وزن ، که من پیدا کردم که آنها به من داد که کمی اضافی پمپ که من به دنبال. من دوست داشتم که به عنوان هفته رفت و من قادر به اضافه کردن هر دو کیسه به هر مچ پا و راه رفتن با سه و نیم پوند است.

چیزی که من دوست دارم

  • من دوست دارم که من می توانم خلاص شدن از وزن اگر من می خواهم برای شروع سبک تر و اضافه کردن بیشتر به عنوان من قوی تر است.
  • آنها بسیار راحت است. من هرگز تا به حال هیچ مالش یا لغزش مسائل.
  • این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان وزنه های مچ دست نیز می باشد.

چه نیاز به بهبود

  • من مطمئن هستم که این می تواند انجام شود اما اگر وجود دارد برخی از مواد دیگر در کنار غواصی مانند مواد است که می تواند مورد استفاده برای بیشتر رطوبت فتیلهسازی که عالی خواهد بود. آن را بسیار گرم و مرطوب که در آن من زندگی می کنند و هنگامی که من انجام شد مچ پا من خیلی عرق.

افکار نهایی

اگر شما به دنبال چیزی به شما کمی بیشتر از یک ضربان قلب پمپ در پیاده روی های بعدی خود شما را به در نظر گرفتن این مچ پا وزنه. آنها به فروش نسخه سنگین تر برای کسانی از شما که پیدا کردن سه و نیم پوند به نور است که می رود تا پنج پوند در هر مچ پا.

قیمت: $39.99 برای 5lb وزن و $29.99 برای 3.5 پوند وزن
که در آن به خرید: 3.5 پوند وزن – آمازون 5lb وزن – آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Sportneer.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>