ریس ویترسپون به اونها در انواع مختلف‘s بازیگران در, بازیگران سری با Regina King, که ویترسپون قبلا با در نظر قانونی ورزش 2. بازیگران صرف بیشتر از زمان بحث در مورد فردی خود را حرفه و موفقیت های اخیر از جمله ویترسپون در حال رشد موفقیت به عنوان یک تولید کننده و کینگ چشمگیر نقش در HBO را مراقبان.

مکالمه خود را نیز به delved جدی تر موضوعات به عنوان پادشاه باز کردن در مورد چگونه او احساس نگهبانان‘ثانیه رویکرد به نژاد و ویترسپون صحبت در مورد چگونه کمی آتش در همه جا با نزدیک شدن به موضوع از تمایلات جنسی.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Reese Witherspoon

شاتر

ویترسپون توضیح داد که او در زمان لحظات از خود او دوران کودکی و نوجوانی را نشان می دهد معتبر است.

او توضیح داد که نشان می دهد ارائه یک فرصت برای “نگاه یک زمان است که در واقع 30 سال پیش و فکر می کنم:” من یک نوجوان بود ، چه مادر من می گویند در مورد تمایلات جنسی, نژاد, کلاس ؟ چیزهایی که به من گفته شد که شاید درست شد یا نه درست است ؟ چگونه بود من حساس?'”

Reese Witherspoon

شاتر

این بازیگر در ادامه اذعان جهل خود در مورد تمایلات جنسی هنگامی که او جوان تر بود.

“هیچ کس به من صحبت کرد در مورد تمایلات جنسی زمانی که من یک نوجوان بود,” او گفت:. “من نمی فهمم چه همجنسگرایی بود. پدربزرگ و مادربزرگ من نمی توانم آن را توضیح دهد; پدر و مادر من نمی توانم آن را توضیح دهد. من تا به حال به یاد بگیرند از کسی آشنا شدم در استماع در لس آنجلس است.”

Reese Witherspoon

شاتر

ویترسپون تجربه خود–و یا عدم آن–که آن را به یادگیری در مورد همجنس گرایی الهام گرفته از مکالمات در نشان می دهد.

او گفت پادشاه “ما گنجانیده شده برخی از مکالمه من با مادر بزرگ من پس از آن. او گفت: “همجنسگرایی بسیار نادر ریس. که یک چیز است که اتفاق می افتد اغلب.’ و ما آن را در اسکریپت.”

Reese Witherspoon

شاتر

ویترسپون شخصیت در نمایش النا ریچاردسون گفت: خط. ویترسپون توضیح داد که این تصمیم: “النا می گوید: چون این چیزی بود که به من گفت: در نشویل تنسی در سال 1994.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de