پرنس ویلیام و کیت میدلتون فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد

به تازگی خانواده سلطنتی از سر فرد در درگیری های اجتماعی. پرنس چارلز و Camilla پارکر بولز شد برای اولین بار زن و شوهر به خارج از انگلستان کاسته آن بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت. خانواده سلطنتی اشاره کرد که شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون را به زودی به دنبال. در عرض چند ساعت کیت و ویلیام دیده می شد و در مورد به عنوان به خوبی.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Prince William and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

شاهزاده ویلیام ملاقات با اولین پاسخ دهندگان در یک آمبولانس پایگاه در بیمارستان ملکه الیزابت در نورفولک. ویلیام همواره یک حامی برای سلامت روان پشتیبانی می کند. تمرکز خود را برای این جلسه به درک و بررسی بر روانی بودن افراد مشغول به کار در خط مقدم.

Prince William and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

در حالی که او مشغول به کار از خانه شاهزاده ویلیام و همسرش کیت میدلتون, کمک به راه اندازی خط مقدم ما در این بهار که همه گیر شد و شروع به گسترش در یک سرعت سریع. ابتکار عمل را فراهم می کند round-the-clock حمایت از کارگران ضروری.

Prince William and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

کیت میدلتون نشده است نشستن idly توسط هر دو. اولین نامزدی عمومی پس از انگلستان مستند آغاز شد و در اواسط ماه مارس بود که به یک مرکز باغ محلی در نزدیکی خانه اش. آن را فقط یک بازی گاه به گاه سفر. کیت ملاقات صاحبان و کارکنان به یادگیری بیشتر در مورد اقداماتی که آنها تا به حال به برای فعال کردن کسب و کار با خیال راحت به بازگشایی شده است. در ضمن شوهرش بازدید با یک نانوایی محلی به یاد بگیرند که چگونه coronavirus محدودیت های نهفته در خانواده اجرای کسب و کار.

Prince William and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

زن و شوهر های اجتماعی و برنامه کسب و کار در نوسان کامل است. خود گردش محدود خواهد شد و آنها را ادامه خواهد داد به استخدام احتیاطی مناسب مانند حفظ اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن جایی که آنها هستند. اکثر کار خود را هنوز هم انجام می شود از طریق ویدئو کنفرانس تلفنی برای آینده قابل پیش بینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>