کایلی Jenner است که احتمالا حداقل ظریف وبلاگ وقتی که می آید برای نشان دادن بدن بسیار آشکار لباس (اگر شما حتی می توانید تماس بگیرید برخی از کسانی که به نظر می رسد لباس!). در طول چند ماه گذشته از مستند کایلی او را نگه داشته Instagram بازی قوی بین های نكن در ساحل به بیشتر های اخیر استخر, بیکینی, جرقه بزند و به طور فزاینده آشکار می کند. 22 ساله شده است با پوشیدن چند مورد که واقعا OMG-شایسته و این نگاه به طور جدی ما را در انجام دو را!

کایلی است که برای اطمینان یک “کمتر بیشتر است’ نوع دختر به لباس می آید اما این نگاه فقط یک کوچک (و به ظاهر مطلق) سیاه و سفید گوچی bralette ما را بریده بریده نفس کشیدن! او نشان داد او منحنی—به خصوص او رخ با این نگاه…اجازه دهید فقط می گویند ما می تواند مقدار زیادی!

ادامه مطلب:ما هنوز هم نمی تواند باور Kylie Jenner این عینک کوچک سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته عمومی–شما می توانید همه چیز را ببینید!

به نظر می رسد هر کس و مادر خود را دیده است, خواهر, Khloe‘s دائما در حال تغییر نگاه ( ؟ !) اما کایلی قطعا به دنبال بیش از حد متفاوت– با او به تازگی سگي مو. او به سادگی زیر نویس این پست “بیش از حد خوب تا به حال به انجام دو را” و بیش از 9.1 m را دوست دارد از او 182m پیروان.

در حالی که کایلی نگاه است که قطعا آشکار ما عشق کوچک محض مش سیاه و سفید bralette و تا به حال به پیگیری کردن برخی از کایلی-الهام بخش سیاه و سفید بند.

فروشگاه مورد علاقه ما در حال حاضر به دریافت کنید:

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Mirage Longline Bra

خار & Spire مژه توری سراب Longline بند ($59)

Dot Unlined Bra

کالوین کلاین لباس زیر مدرن پنبه نقطه Unlined بند ($28)

Underwire Demi Bra

Timpa مش Underwire دمی بند (45 دلار)

Mesh Underwire Bra

از زیر Carly مش محض Underwire بند ($19.99 از $29)

Dot Mesh Demi Bra

از زیر کارلی دات مش دمی بند ($19.99 از $29)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de