4 ضد پیری غذاهای صبحانه شما باید خوردن این هفته به خلاص شدن از شر خطوط ریز و چین و چروک به گفته کارشناسان

همه ما می دانیم که صبحانه مهم ترین وعده غذایی در روز, اما نه همه متوجه چقدر مهم می توان آن را. اکثر مردم آگاه هستند از مزایای بهداشت و درمان از خوردن متعادل و مغذی, صبحانه, اما آیا شما می دانید که صبحانه می تواند مفید به محصولات مراقبت از پوست خود را بیش از حد ؟

پوست ما واکنش نشان می دهد به غذاهای ما غذا خوردن درست مثل بدن ما پس از خوردن غذاهای سالم با مقدار زیادی از ویتامین ها می تواند نگه داشتن شما به دنبال تجدید آرامش و شادابی. و وجود دارد, چند صبحانه مواد غذایی است که می تواند به شما نتایج قدرتمند.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

oranges best anti aging breakfast foods beauty and skincare

پرتقال

ارائه شما با مقدار زیادی از ویتامین C و تقویت بدن خود را سطوح کلاژن و پرتقال و قدرتمند خود را برای بازی به زیبایی و در عین حال بدون سر و صدا زمانی که آن را می آید به مواد غذایی دبستان. خوردن پرتقال می تواند کمک به پوست خود را ساخت و تعمیر خود را ترک شما با روشن و جوان-ظاهری می کند.

blueberries best anti aging breakfast foods beauty and skincare

ماست را با زغال اخته و دانه چیا

ماست یک و آسان مواد غذایی صبحانه و زوج با زغال اخته و دانه چیا آن را اساسا یک اسپا روز برای پوست شما. کلسیم و پروبیوتیک ها در ماست و ترویج به طور کلی تب و تاب بودن سالم در حالی که زغال اخته حاوی مقادیر بالایی از آنتی اکسیدان ها است که محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد. دانه چیا مبارزه با التهاب است.

avocado best anti aging breakfast foods beauty and skincare

آووکادو نان تست

آووکادو نان تست است که در حال حاضر مورد علاقه هر کس صبحانه, اما آن را نیز یکی از بهترین وعده های غذایی شما می تواند برای پوست شما. آوکادو سرشار از ویتامین E و C است که محافظت از پوست و ترویج یک تن روشن تر. آنها همچنین آنتی اکسیدان ها است که کمک به حفظ قابلیت ارتجاعی و درخشش.

yogurt best anti aging breakfast foods beauty and skincare

یک شبه و جو با آجیل

آنتی اکسیدان و ضد التهاب در جو نگه داشتن پوست هیدراته و کمک به ترمیم و بازسازی خود است. خوردن یک شبه جو با آجیل می تواند کمک به شما درو مزایای بسیاری به عنوان شما می توانید از جو به همراه آجیل حاوی ویتامین B است که برای کمک به کاهش ظهور خطوط ریز و چین و چروک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>