به نظر می رسد مانند Meghan Markle در حال تجربه برخی از تحولات در زندگی اجتماعی او را–و نه فقط به دلیل Covid-19. 38 ساله به تازگی به این خبر با توجه به دوستی با رفیق دیرین جسیکا Mulroney.

این دو نزدیک شد در تورنتو و دوستی خود را رشد قوی تر فقط در طول سال است. در واقع با توجه به ماری کلر “Mulroney بود به شدت درگیر در برنامه ریزی Meghan سلطنتی عروسی پرنس هری در سال 2018 و بچه ها او را در میان گل و صفحه پسران در جشن عروسی.”

همچنین شایعاتی که Mulroney ماند با مگان و هری در طول زمان خود را در جزیره ونکوور.

که دوستی آمده است به روشنی در پایان به عنوان Mulroney آمده است در زیر آتش برای دشمنی با ساشا اکسترسیاه, شیوه زندگی وبلاگ نویس و تاثیر گذار است که به نام Mulroney با استفاده از “کتاب درسی امتیاز سفید” به خرابکاری اکستر حرفه ای.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Meghan Markle

با توجه به اکستر Mulroney “بسیار خوبی آگاه از او و ثروت او را درک قدرت و امتیاز به دلیل رنگ پوست خود را. و این که دوستان من به او لحظه اعتماد به نفس برای امرار معاش در نوشتن. کتاب درسی امتیاز سفید واقعا در نظر شخصی من.”

در پی این رسوایی Mulroney خود را از دست داده کنسرتهایی در “صبح به خیر آمریکا” را به عنوان به خوبی به عنوان واقعیت نشان می دهد “من ازنو.”

علاوه بر این به نظر می رسد که او دهکدهای از دست داد دوستی از Markle پس از اختلاف با اکستر.

Meghan Markle

منابع در حال حاضر گزارش های که Markle امیدوار به قطع روابط با Mulroney برای مدتی در حال حاضر.

یک منبع گفت صفحه شش که “ردیف است و واقعا با توجه Meghan بهانه ای او منتظر بود برای به قطع جس کردن برای خوب است.”

یکی دیگر از منبع توضیح داد که در حال سقوط کردن: “من نمی دانم آنچه که نقطه اوج شد اما جس شده در استراحتی برای برخی از زمان. خود دوستی است که قطعا نه آنچه در آن بود. و واقعا چگونه می تواند شما را مانند یک دوستی نزدیک زمانی که یک فرد در واقع ساخت یک حرفه ای از دوستی؟”

Meghan Markle

آن را احتمالا انجام امور کمک نمی کند که Mulroney اشاره به Markle در مخالفت با اکستر.

او posted on Instagram: “من زندگی بسیار عمومی و تجربه شخصی با نزدیک ترین دوست من که در آن مسابقه بود جلو و مرکز.”

Meghan Markle and Prince Harry

اگر چه Markle ساخته شده است هر گونه اظهارات در مورد دوست او یک منبع را بگویید سرگرمی امشب که او در مخالفت با Mulroney نظرات.

خودی توضیح داد: “او فاصله خودش از جسیکا چون نظرات غیر قابل قبول و توهین آمیز است.”

“[Meghan دوستان شده اند] نگران برای برخی از زمان که جسیکا شده است بهره مندی از رابطه او با مگان و استفاده از آن را بیشتر به نام تجاری خود را. این چیزی است که [شاهزاده] ویلیام و هری هرگز پذیرفته شده با هر یک از دوستان خود را” منبع ادامه داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de