شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد کیت میدلتون که درست کردم!

کیت میدلتون احساس فشار باور نکردنی به عنوان ملکه آینده, گزارش ها نشان می دهد.

با توجه به سلطنتی متخصص که صحبت می کرد به مردم , مجله هفته گذشته دوشس کمبریج مواجه است “نصب عمومی انتظار” در نقش. ما نمی توانیم او را سرزنش!

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از دیدن این بی دست و پا عکس از ملکه و شاهزاده فیلیپ است که فقط منتشر شد–آنچه که اتفاق می افتد!

“ملکه آینده در نقش یک مدل برای انگلستان بلکه به جهان که بدان معنی است که همه چشم بر شما” رویال قوانین و مقررات کارشناس Myka مایر گفت: این مجله.

این خبر پس از کیت پا برای اولین وظایف رسمی از رمان شیوع کروناویروس در ژوئن 18. آینده ملکه شده بود خود quarantining با پرنس ویلیام و سه فرزند جوان George, Charlotte و لوئیس.

ادامه مطلب: Prince William فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

قبل از بهداشتی در سراسر جهان همه گیر خانواده سلطنتی مواجه سلطنتی خروج از پرنس هری, و Meghan Markle در اوایل این سال است.

منابع نشان داد که هری و مگان را “Megxit” تا به حال قرار دادن فشار اضافی بر روی ویلیام و کیت برای بلند کردن ارواح از استرالیایی ها در طول بحران. در واقع!

ادامه مطلب: گوئن استفانی فقط اعلام تکان دهنده ترین تا کنون!

به عنوان 38 ساله مراحل را دوباره به کانون توجه او است پیدا کردن خودش رو به انتظارات جدید و نصب فشارهای مجله گزارش.

“کسانی که می دانند او می گویند وجود یک هسته مقاومت و او ذهن خود را به کار” سارا Gristwood نویسنده الیزابت: ملکه و تاج گفت: این مجله در هفته گذشته پوشش داستان. “اما در همان زمان او می خواهم که به مافوق انسانی به احساس فشار است.” پس درست است!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>