کایلی Jenner یک دوست پسر جدید خود را و شما قطعا او را دیده اند…

کایلی Jenner شده است نگه داشتن طرفداران را سرگرم در طول قرنطینه های به روز رسانی منظم در Instagram و همچنین تلاش دست خود را در Infinite. واقعیت star صرف بیشتر وقت خود را با بهترین دوستان Stassie Karanikolaouو 2-year-old, Stormi. زیبایی مغول نیز همکاری پدر و مادر در سراسر قرنطینه با Travis Scott.

با این حال گزارش های اخیر نقطه به نقطه سابق زن و شوهر انجام بیش از فقط co-پدر و مادر. در واقع به نظر می رسد مانند آنها ممکن است در حال حرکت به بیشتر های عاشقانه سرزمین به خصوص با توجه به آنچه paparazzi آنها را انجام می دهند.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Kylie Jenner and Travis Scott

چلپ چلوپ

دو خال خال شد ترک لس آنجلس رستوران هم با هیچ Stormi در چشم با توجه به Us Weekly.

Jenner, 22 و اسکات, 28, رفت به رستوران محبوب به خوبی در شنبه, ژوئن 13. این همه نیست–Scott بود و همچنین عکس گرفتن به Jenner خودرو در پایان تاریخ خود را.

Kylie Jenner and Travis Scott

چلپ چلوپ

اگر چه این دو قطعا باید تعداد زیادی به بحث در مورد به عنوان co-پدر و مادر بسیاری از طرفداران امیدوارند که این تاریخ نشانه آن است که رابطه خود را تبدیل بیشتر عاشقانه است.

به علاوه هنگامی که صحبت کردن به ما در این هفته در ژوئن 4, خودی تایید آنچه که بسیاری از طرفداران در حال حاضر به عهده گرفت و توضیح داد که این زن و شوهر هنوز هم می بیند یکدیگر: “آنها در تماس باشید و آویزان است.”

اما به نظر می رسد که اسکات می خواهد یک مطلب رابطه عاشقانه با Jenner.

Kylie Jenner and Travis Scott

چلپ چلوپ

همان منبع گفت: خروجی است که اسکات بود و هنوز هم علاقه مند در Jenner شاعرانه.

خودی توضیح داد: “او هنوز هم امیدوار است که این احتمال وجود دارد که آنها را آشتی.”

اگر شما تعجب کنید که چگونه Jenner احساس می کند در مورد Stormi پدر شما تنها نیستید. اگر چه منابع را به صراحت تایید 22 ساله علاقه بسیاری فکر می کنم که او Instagram پست برای اسکات تولد برای خود صحبت می کند.

Kylie Jenner and Travis Scott

چلپ چلوپ

در مارس 30, جشن تولد Jenner بود سریع به تعریف اسکات در Instagram. “دادا تولدت مبارک پدر سال!” او زیر نویس پست.

“من به آرامی اما مطمئنا شروع به قبول این واقعیت است که طوفان یک پدر و دختر. اما هر چه. ما رفت و نیم در عظمت! زیبا ترین و هوشمند با محبت و خنده دار بچه های کوچک. بهترین هدیه. ok من گریه. شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای! @travisscott” او ادامه داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>