جنیفر آنیستون دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده در تمام

این نقش قرار داده است که جنیفر آنیستون در هالیوود نقشه. اما دوستان سابق ستاره به تازگی اعتراف کرد که او می ترسید او هرگز فرار دوست داشتنی “راشل” به دنیا آمد به عشق ورزیدن.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Jennifer Aniston

چلپ چلوپ اخبار

در یک میزگرد گفتگو با خبرنگار هالیوود, جنیفر آنیستون صحبت از نقش معروف همراه با دیگر جریان های اجتماعی و سیاسی ، او پیوست و دیگر لیست بازیگران مانند ریس ویترسپون, Zendaya, رز بایرن, هلنا بونهام کارتر و Janelle Monae در بحث COVID-19 قتل جورج فلوید ،

Jennifer Aniston

چلپ چلوپ اخبار

آنیستون گفت: در مصاحبه “من نمی تواند راشل سبز از بازگشت من به زندگی من است.” این بازیگر در ادامه توضیح داد که در طول سال نشان می دهد فعال بود او آرزو هر کس خواهد به توقف بازی نشان می دهد.

Jennifer Aniston

چلپ چلوپ اخبار

امداد آمد و در سال 2002 زمانی که او ستاره دار در مقابل Jake Gyllenhaal در دختر خوب. آنیستون بازی یک کارمند فروشگاه که به یک امر با او همکار. این نخستین بار بود که او قادر به ریختن “راشل” ، این آسان نیست به عنوان او ساخته شده است به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش بزرگ است. آنیستون گفته خبرنگار هالیوود “من به یاد داشته باشید وحشت است که مجموعه ای بیش از, من, فکر, ‘وای خدا من نمی دانم اگر من می تواند انجام این کار است. شاید آنها درست است. شاید هر کس دیگری است که از دیدن چیزی است که من هستم نه دیدن است که شما تنها که در نیویورک آپارتمان با بنفش دیوار.”

Jennifer Aniston

چلپ چلوپ اخبار

از آنجا که دوستان در آخر سال 2004 آلاباما نقل مکان کرد به نقش که بسیار متفاوت از راشل. او همیشه به عنوان شایان ستایش و شایان ستایش Rachel Green, اما این فقط یک بخش از جنیفر آنیستون. امروزه جنیفر آنیستون می توانید تقریبا هر نقش و خود آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>