من در نهایت سوئیچ به دئودورانت طبیعی–در اینجا نام تجاری است که بهترین کار (حتی در تابستان!)

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

از زمانی که من یاد گرفتم در مورد برخی از نه چندان خوب مواد تشکیل دهنده در محصولات زیبایی بسیاری از ما استفاده از هر روز من شده است در یک ماموریت من در زندگی روزمره به عنوان پاک که ممکن است. من محصولات مراقبت از پوست رژیم است تمام راه وجود دارد با تشکر از مارک های مانند Beautycounter. من مراقبت از بدن, محصولات خوب به آن بروید با تشکر از مارک های مانند Renpure و مائوئی رطوبت. و من همه را به لطف Briogeo. مرز نهایی من بود دئودورانت.

TMI هشدار: من عرق زیادی. مانند وجود ندارد یک روز که می رود که توسط من ندارد و رطوبت تحت آغوش من. و این که همیشه آنچه را برگزار مرا از تعویض به پاک کردن دئودورانت. من نمی خواهم به بد بو دختر در دفتر در حالی که من تجربه برای پیدا کردن حق طبیعی دئودورانت برای من. خوشبختانه این بیماری همه گیر به معنای آن است که من صرف تقریبا تمام وقت من در خانه در حال حاضر ساخت این فرصت مناسبی برای قرار دادن چند اسپری تمیز به آزمون.

پس از چند هفته “پژوهش” من می توانم بگویم که Pacifica کرم نارگیل تمیز دئودورانت مطلق مورد علاقه من است. نه تنها آن را بوی شگفت آور, اما آن را در واقع می کند مرا از بو ناخالص و عرق. چگونه من می دانم که این کار ؟ من شده است با استفاده از آن این هفته در 90+ درجه آب و هوا و هیچ کس در خانواده من شکایت در مورد من B. O. من خیلی تحت تاثیر قرار من هرگز قصد بازگشت به دئودورانت دوباره!

در خشکی مقابل, من نمی توانم بگویم که Pacifica کرم نارگیل تمیز و خوشبو نگه می دارد من 100% خشک تحت بازوها اما هیچ دئودورانت–حتی آنهایی که لادن با مواد شیمیایی–تا کنون است. بنابراین من بیش از شاد برای مقابله با همان مقدار رطوبت من همیشه و نگه داشتن چیزهای مانند آلومینیوم و پارابنها و فتالات خاموش و به دور از پوست من.

اگر شما تعجب کنید که فقط آنچه Pacifica کرم نارگیل تمیز دئودورانت ساخته شده است که باعث می شود آن را بسیار موثر, آن, جوش شیرین, arrowroot پودر و تخمیر آنزیم است که دفع بو. Pacifica را تمیز دئودورانت نیز اتفاق می افتد به 100% گیاهی و لذتبخش با رایحه های طبیعی و روغن های ضروری است. نتیجه ؟ تمیز دئودورانت که شما را نگه می دارد بوی دوست داشتنی و بدون مواد شیمیایی خشن مورد نیاز است.

P. S. شما می دانید که چگونه برخی از مردم می گویند شما باید صبر کنید چند روز/هفته برای دئودورانت طبیعی برای شروع “کار.” که بود در همه تجربه من با Pacifica کرم نارگیل تمیز دئودورانت. آن را نگه داشته smelliness دور بسیار زمان من از آن استفاده می شود و همچنان به خوبی کار می کنند همیشه از!

فروشگاه PACIFICA را تمیز دئودورانت در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>