آمازون فقط کاهش یافته و عمده بمب–مشتریان ناجور!

قبل از اینکه شما محل بطری آب خود را به منظور برای این هفته–یا بهتر است تبدیل به قابل استفاده مجدد–شما باید به عنوان خوانده شده این به روز رسانی در مورد یک بطری آب نام تجاری است که تمام مواد غذایی و آمازون فروش است که ساخت عناوین این هفته است. این است که به طور جدی تکان دهنده!

یک گزارش درست نشد که آب شرکت فروخته شده توسط هر دو شرکت شامل “در مورد” سطح آرسنیک.

ادامه مطلب: Walmart فقط ساخته شده ترین دلخراش اطلاعیه همیشه ما می تواند آن را باور نمی کند!

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

ترسناک ، در واقع–سطح آرسنیک در Starkey بهار آب شد حداقل سه برابر بیشتر از دیگر برندها تست شده توسط گزارش های مصرف کنندگان. اوه!

انتشار تایید کرد که سطح آرسنیک موجود در این نام تجاری بیش از محدودیت های قانونی برای شیر آب در برخی از ایالات آمریکا–اگر چه آنها در فدرال دستورالعمل.

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–مشتریان ناجور!

گزارش مصرف کننده نشان داد که آب تولید شده توسط این شرکت تا به حال آرسنیک سطوح اعم از 9.49 به 9.56 قسمت در میلیارد (ppb). که *فقط* در زیر فدرال مورد نیاز, اما بالاتر از ایالات نیوهمپشایر و جدید Jerseywho باید محدودیت های دولت برای آرسنیک به 5 ppb.

گیج کننده, راست? این مطالعه همچنین برجسته مسائل اطراف بطری آب به دلیل رعایت الزامات متفاوت دولت به دولت. با توجه به این واقعیت است که آب بطری پیشی گرفت و نوشابه به عنوان شماره یک نوشیدنی در امریکا, ما می خواهم بگویم این بسیار مهم است برای آنها را به شکل استاندارد و بهداشت در اینجا.

ادامه مطلب: Nordstrom فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد!

و با توجه به این که این اولین بار نیست که Starkey بهار آب یافت شده است به سطح بالایی از آرسنیک آن begs سوال: آیا تمام مواد غذایی و آمازون ادامه به آنها ؟

“فراتر از نیاز سالانه تست توسط FDA تایید شده آزمایشگاه ما معتبر شخص ثالث آزمایشگاه تست هر اجرا تولید آب قبل از آن فروخته شده است” غذاهای کل بازار سخنگو گفت: در یک ایمیل به CBS MoneyWatch.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>