خارج شده است که متهم از فروش “همه زندگی ماده” و “آبی زندگی می کند ماده” پیراهن–و مردم آنقدر دیوانه!

خرده فروش گرفتار شد فروش پیراهن–اما می گوید که فروشندگان شخص ثالث مقصر هستند و آنها هستند که به دنبال آن با توجه به TMZ و توییتر. ما خیلی شگفت زده کرد.

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–مشتریان ناجور!

خشم شروع به گسترش در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته زمانی که مردم متوجه شده است که خارج از کانادا تا به حال بحث برانگیز ضد Black Lives Matter پیام در كم در وب سایت خود و موجود در فروشگاه انتخاب کنید تا.

کاربران شروع توییتی در شرکت منازعه صفحه نمایش از محصول تی شرت صفحات که در آن “همه زندگی ماده” و “ایرلندی زندگی ماده” كم بودند که نمایش داده شده در کنار “Black Lives Matter” آنهایی که. نفرت.

ادامه مطلب: Chick-Fil-A فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

خارج شده و بلافاصله گروه پاسخ به مشتریان در توییتر.

“این مورد به فروش می رسد و حمل توسط یک شخص ثالث فروشنده. ما ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به بخش مناسب به نگاه بیشتر است. با تشکر از شما برای آوردن این به توجه ما است.”

خودتان ببینید:

ادامه مطلب: این راز در مورد خارج شده و فقط به بیرون درز کرد—مشتریان پس از جا در رفته!

نظرات ادامه داد: به کوه با خارج, صدور قدرتمند ضد نژادپرستی بیانیه ای در پاسخ:

“ما ایستادگی در برابر هر شکلی از نژادپرستی یا تبعیض. ما ترویج گوش دادن به دنبال درک و استقبال از تفاوت های فردی” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

ادامه مطلب: راز هک افراد در حال استفاده به جست و خیز خط در معامله گر جو-آنچه که اتفاق می افتد

TMZ اشاره می کند که یکی دیگر از شخص ثالث فروشنده , مرسوم،, ایالات متحده آمریکا به فروش می رساند مقابل سه راهی مزین با کلمات “تمام زندگی مهم است ؟ اگر تمام زندگی واقعا اهمیت به شما ما نمی شود اعتراض. BlackLivesMatter.” Touche!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de