شاهزاده ویلیامتولد آلوده شد با غم و اندوه در این سال با توجه به گزارش.

وارث تاج و تخت خود را جشن گرفتند 38th تولد در ژوئن 21, اما سلطنتی نویسنده ادعا می کند که این یک روز غم انگیز برای ویلیام به عنوان او به احتمال زیاد گم شده و مادرش پرنسس دایانا. خیلی غمگین!

ادامه مطلب: Prince William فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

پرنس ویلیام تولد کاهش یافت و در روز پدر در این سال و سلطنتی متخصص کتی elizabeth banks گفت: باشه! مجله “ویلیام نتواند مادرش.” دلخراش!

هر چند از آن شده است بیش از بیست سال از ترافیک عبور گرامی شاهزاده خانم, elizabeth banks توضیح می دهد که “باید آن را احساسی برای او که او را در اینجا به اشتراک گذاری. او هنوز هم بخش قابل توجهی از زندگی خود را پس به ناچار در روز تولد او افکار خود را با او.”

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

ادامه مطلب: شاهزاده هری و Meghan Markle فقط دلخراش ترین اخبار–ما را نمی بیند و این آینده!

اگر شما به یاد شاهزاده ویلیام و برادر کوچکتر هری از دست مادر خود را به عنوان پسر جوان زمانی که او درگیر در یک ماشین با سرعت بالا تصادف در پاریس در سال 1997.

هر دو فرزندان بسیار باز شده است در مورد شخصی خود را در مبارزه به روند او را از مرگ و سلامت روان تاثیر این رویداد در زندگی خود را.

ادامه مطلب: Prince William فقط اجازه دهید این راز لغزش–ما نمی بینم در آینده و در همه!

“شما احساس درد شبیه هیچ درد”” ویلیام نشان داد اخیرا در یک فیلم مستند بی بی سی. “و شما می دانید که در زندگی خود آن را می شود بسیار دشوار است برای آمدن در سراسر چیزی است که خواهد بود حتی بدتر از درد از آن است. اما آن را نیز به ارمغان می آورد شما تا به همه کسانی که افراد دیگر وجود دارد که سوگوار شده است.”

او ادامه داد: در مورد تاثیر: “بنابراین شما فورا زمانی که شما صحبت کردن با شخص دیگری, شما تقریبا می توانید آن را در چشمان خود را گاهی اوقات و آن را یک چیز عجیب و غریب می گویند اما زمانی که کسی از جان گذشته برای بحث در مورد سوگ شما می توانید با نوع انتخاب کنید تا بر روی آن بسیار سریع است.” ویرانگر!

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از دیدن این بی دست و پا عکس از ملکه و شاهزاده فیلیپ است که فقط منتشر شد–چه اتفاقی می افتد!

خانواده-روز پر بود تنها یک یادآوری برای ویلیام از آنچه که او از دست رفته (مادرش), elizabeth banks اظهار داشت به مجله. “ویلیام نتواند ، باید آن را احساسی برای او که او را در اینجا به اشتراک گذاری. او هنوز هم بخش قابل توجهی از زندگی خود را پس به ناچار در روز تولد او افکار خود را با او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de