اخبار – کارشناسی ارشد و پویایی را بزرگ هدفون و گوشی—هر دو سیمی و بی سیم. یک چیز M&D می کند متفاوت است همکاری با طراحان و برندهای دیگر به تولید منحصر به فرد به دنبال نسخه های از مدل های موجود. آنها کار کرده ام با خانه مد Louis Vuitton, Bamford شرکت دیده بان و یاد گیری برند لایکا. همکاری با لایکا منجر به 0.95 خط—re-branding از M&D گل سرسبد MW65 فعال-سر و صدا لغو هدفون مورد بررسی در اینجا و در حال حاضر MW07 به همراه گوشی تلفن بی سیم. این 0.95 بر اساس معروف لایکا 50mm f/0.95 Noctilux لنز غیر کروی. M&D به تصویب رسید لایکا استفاده از مات سیاه, پالت, براق, جزئیات و حتی لایکا امضای نقطه قرمز.

این لایکا-الهام MW07 به علاوه گوشی یکسان هستند به M&D را از دیگر MW07s در صدا و مواد و قیمت. این MW07 گوشی وزن اندک 9 گرم در هر. آنها قابلیت حذف نویز فعال (ANC) منحصر به فرد گوش بال برای راحتی اضافه شده و بلوتوث 5.0 اتصال با پشتیبانی از با کیفیت بالا با کدک aptX.

این MW07 سیاه استات مورد ساخته شده از فولاد ضد زنگ مغناطیسی با بسته شدن مکانیسم. مزایای این نسخه در مقایسه با M&D اصلی MW07 پوشش کروم است که اثر انگشت نیست و به راحتی دیده می شود. این MW07 گوشی تلفن همراه در همان مات سیاه و سفید پایان با ‘0.95’ لوگو در بخش بیرونی.

اگر MW07 را لایکا نام تجاری است اولویت خود را استاد و پویا ارائه رنگ های دیگر از جمله پیانو سیاه پوسته لاک پشت, سفید, سنگ مرمر صورتی, مرجان, خاکستری, موزاییک سیمانی مرمر نما, فولاد, آبی مات و مات سیاه و سفید. این MW07 گوشی بی سیم (از جمله لایکا 0.95) فروش برای $299 و در دسترس هستند در حال حاضر. بازدید کارشناسی ارشد و پویا برای اطلاعات بیشتر.

توجه داشته باشید: کارشناسی ارشد و پویا ارائه شده است 25 ٪ تخفیف برای سفارشات با کد تخفیف WEEKEND25 و اهدا خواهد شد 10 ٪ از فروش به NAACP صندوق دفاع حقوقی برای بقیه ماه ژوئیه. (شامل کارت های هدیه, هدیه دادن & Monogramming)


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de