به دنبال یک سبک تابستان مرطوب کننده? سعی کنید لیلاند فرانسیس’ جدید لوکس لوسیون

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

برای بسیاری از سال پوست من بسیار عادی; نه بیش از حد خشک و نه بیش از حد چرب. اما به عنوان به زودی به عنوان دما و رطوبت شروع به افزایش می کند من درخشش سطح. این بدان معناست که یک ماه-مکث طولانی از غنی و خامه محصولات مراقبت از پوست است که من معمولا استفاده در چهره من برای نگه داشتن بیش از حد براقیت در خلیج.

خوشبختانه لیلاند فرانسیس’ جدید لوکس لوسیون وارد فقط در زمان برای گرم و مرطوب روز از تابستان است. این فوق العاده, سبک وزن, ارضا روی صورت, مرطوب کننده ساخته شده است با تمیز, مواد طبیعی و گویا تنها مقدار مناسبی از آب بدون اضافه کردن اضافی greasiness یا oiliness.

یکی دیگر از دلایل من عاشق مرطوب کننده برای تابستان ؟ آن را ساخته شده با بابونه بابونه و رزماری عصاره همه از آن به یک اثر آرام بخش بر روی پوست است. بنابراین برای آن روزها وقتی که شما بوده ام در زیر نور خورشید کمی بیش از حد طولانی این مرطوب کننده را تسکین پوست خود را تقریبا بلافاصله.

در حال حاضر شما باید forewarned می شود که لیلاند فرانسیس’ لوکس لوسیون قطعا محصولات مراقبت از ریخت و پاش, اما شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما تنها نیاز به استفاده از هر روز کمی پس از آن را به شما زمان بسیار طولانی. به علاوه اگر شما در حال رفتن به سرمایه گذاری در هر چیزی باید آن را خوب مراقبت از پوست.

خود را تجمل لوسیون شرکت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>