CLCKR تلفن ایستاده & Grip مورد بررسی

نقد و بررسی – با افزایش محبوبیت از بهم پیوستن یا ضمیمه تلفن مدتها مانند PopSocket آن را به خوبی به جایگزین مانند CLCKR ایستاده & مورد گرفتن. چگونه آن را در مقایسه?

آنچه در آن است ؟

این CLCKR ایستاده & مورد گرفتن یک مورد آیفون با منحصر به فرد پاپ از گرفتن یکپارچه به عقب که جرقه بزند و قفل به جای اجازه می دهد برای افقی یا عمودی ایستاده است.

چه چیزی در جعبه ؟

  • یکی CLCKR مورد
  • شروع سریع دستورالعمل

طراحی و امکانات

طراحی CLCKR ایستاده & Grip مورد ساده و تمیز. در مورد خود احساس می کند مانند یک پایه روشن پلی اورتان و مواد. اما هیچ چیز خاص و محافظت هر قسمت از گوشی خود را از روی صفحه نمایش. وجود دارد, البته پورت بلندگو و حفره ها و دکمه های سفارشی مناسب برای گوشی شما مال من بودن آیفون XR. این مورد را پوشش می دهد حجم و قدرت دکمه بر روی گوشی کمی سخت تر به فشار اما هیچ چیز بیش از حد بد است.

واقعا بدون پایه/گرفتن در پشت این مورد خواهد بود قابل مقایسه با 10 $پلاستیکی شفاف تعداد که شما می توانید فقط در مورد هر نقطه. به نظر نمی رسد مانند مواد مورد خواهد بود در معرض ابتلا به زردی یا تغییر رنگ آن برگزار شد تا به خوبی در جیب من و با کلی استفاده کنید. هیچ scuffs و یا خش.

روشن در مورد آن به شما نشان می دهد تمام گرد و غبار و خرده که جمع آوری در زیر سطح, بنابراین اگر شما نمی خواهید از دیدن یک دسته از خام گیر بر روی تلفن خود را, من می خواهم برای انتخاب یک رنگ جامد و یا حتی فیبر کربن نسخه ای که CLCKR ارائه می دهد.

دیدن تمام گرد و غبار است که حداقل های مورد علاقه من ،

بدیهی است که از ویژگی های standout از این مورد است که ترکیبی گرفتن و ایستادن تعبیه شده به پشت مورد. با سریع یدک کش در بالا گرفتن آن میآید (با رضایت بخش کلیک کنید, من ممکن است اضافه کردن) و آماده است تا به استفاده از به دست گرفتن. شما به سادگی لغزش 3-4 انگشت زیر گرفتن و شما تمام مجموعه. این مرا به یاد کلاسیک “ورزشی” نوع موردی است که شما می توانید برای تلفن خود را برای نگه داشتن گوشی خود را امن در حالی که آهسته دویدن.

در اینجا یک راهنمای آموزشی آنها گنجانده شده است.

برای ایستادن تنظیمات به سادگی گرفتن فشار پایین و فشار آن را به محل که شما خودتان یک پایه خوب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر دو منظره یا پرتره. من تا به حال به بسیاری از تماس های تصویری در چند ماه گذشته کار از خانه و پرتره حالت ایستاده واقعا باعث می شود برای یک زاویه مناسب برای دوربین من خاموش به سمت لپ تاپ من.

آن را کاملا امن است.

گرفتن/ایستاده زمانی که در محل قفل شده است در برابر این مورد بسیار باریک است. آن را حداقل مشخصات پایین تر از یک PopSocket پس از آن دریافت نمی کند snagged در لبه جیب شما.

به ادامه افکار من در گرفتن/پایه اجازه می دهد تا حرکت به…

جایزه جهانی CLCKR میکرو-نقد و بررسی!

جهانی سبک CLCKR گرفتن و ایستادن طول می کشد تمام جوانب مورد-بر اساس نسخه و با استفاده از قوی repositionable تجربه چسب به آن اجازه می دهد به گیر در پشت تقریبا هر گوشی های هوشمند. پس CLCKR نوع به اندازه کافی به ارسال یک نسخه جهانی همراه, بنابراین من سعی کردم آن را و در واقع آن را دوست داشت بهتر از مورد نسخه.

در حال حاضر این CLCKR خواهد چوب به هر تلفن.

که فقط یک ترجیح شخصی است. من دوست دارم گوشی من مورد کمتر است. من می دانم که…, زندگی بر روی لبه سمت راست ؟ و پس از من با تکان دادن آی فون XR است که شیشه تمام اطراف آن را تقریبا مانند دست زدن به یک تکه نان تست که کره در هر دو طرف. در هر صورت آن سرزمین شما از دست دادن.

جهانی CLCKR است که بسیار شبیه به کسانی که محبوب PopSockets شما به جز CLCKR اجازه می دهد تا برای هر دو افقی و عمودی ایستاده گرایش. در مقایسه با آن بسیار امن تر گرفتن از یک PopSocket بسته بندی حدود 3 یا 4 انگشت به جای گریبانگیر بین 2 انگشت. آن را باریک تر از یک PopSocket بیش از حد آن نمی چسبد و به دور از پشت تلفن خود را پس از آن ورقه را به جیب خود را آسان تر است. به علاوه گوشی خود را دریافت نمی کند همه لرزان هنگامی که قرار داده شده بر روی یک سطح سخت. همه در همه, آن را خیلی بیشتر ترجیح داده راه اندازی و آن را با این نسخهها کار میکند تقریبا در هر تلفن. و آن را تنها 15 دلار!

پوشش نقره در پشت به نظر می رسد مانند آن می تواند در معرض ابتلا به scuffing و احتمالی محو من احتمالا می خواهم برای انتخاب یک رنگ جامد به جای چیزی فانتزی مانند براق و یا هولوگرافی سبک آن را به عنوان احتمالا شما بسیار طولانی است. همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید حذف و انباشتگی CLCKR با کمی کار می کنند. من می خواهم بگویم شما می خواهم که قادر به حذف و محل آن را بر روی گوشی های مختلف چندین بار قبل از چسب می شود بیش از حد ضعیف به چوب هست.

و آن را به سختی به عنوان ضخامت به عنوان تلفن خود را.

چیزی که من دوست دارم

  • افقی و یا عمودی ایستاده تنظیمات
  • پیچد اطراف دست خود را برای گرفتن امن
  • جهانی سبک ارزان و همه کاره

چه نیاز به بهبود

  • روشن نسخه را به سرعت به شما نشان می دهد چقدر کهنه و خرده در جیب شما, من می خواهم یک رنگ جامد

افکار نهایی

خوش آمدید جایگزین برای PopSocket انقلاب CLCKR — در آن صورت کامل و یا جهانی چوب-تنظیمات — هوشمندانه است و ارزان لوازم جانبی است که می افزاید: گرفتن امن و راحت ایستاده به گوشی های هوشمند خود را. من خیلی بی ثبات می آید به موارد و تلفن پیوست… این واقعیت است که من در واقع این را بر روی تلفن من است و عهد من چقدر آن را دوست دارم.

قیمت: 34.99 $در مورد نسخه $14.99 برای نسخه جهانی
که در آن به خرید: شما می توانید انتخاب کنید تا خود را CLCKR مورد پایه های اخیر مدل های آیفون و سامسونگ S20 گوشی های هوشمند و یا جهانی CLCKR ساخته شده برای هر گوشی به طور مستقیم از وب سایت خود را.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط CLCKR.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>