اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن, اما نمی خواهید به قطع تمام غذاهای مورد علاقه خود را برای امید بستن برخی از دستور العمل ساده معاوضه می تواند یک تفاوت بزرگ. به طور خاص به دنبال سالم عنصر گزینه می توانید هر ظرف بیشتر در رژیم غذایی-دوستانه و می تواند کمک به شما در رسیدن به معده تملق گفتن.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای زندگی 4-تغییر دستور معاوضه شما باید سعی کنید در این هفته برای از دست دادن وزن.

زنان فرانسوی *عشق* این قیمت مناسب, کیف دستی با نام تجاری

spaghetti squash

شاتر

سبزی فرنگی به جای ماکارونی

سبزیجات نودل مانند zoodles یا اسپاگتی, کدو, محبوب کم کالری و کم کربوهیدرات جایگزین برای رژیم غذایی-دوستانه نسخه مورد علاقه خود را به غذاهای پاستا. سیب زمینی شیرین و رشته های دیگر گزینه خوب است.

با توجه به Livestrong که اسپاگتی, کدو, به عنوان مثال “اگر چه اسپاگتی, کدو, مختلف طعم و بافت به طور منظم از آرد مبتنی بر پاستا آن را غنی از مواد مغذی, بدون گلوتن و خوشمزه عطر و طعم دار. دو فنجان اسپاگتی پخته شده و کدو فقط 84 کالری و 20 گرم کربوهیدرات به عنوان به عنوان به خوبی به عنوان پتاسیم و ویتامین A. مشابه بخشی از پخته شده (آرد-based) ماکارونی وزن و در 442 کالری و 86 گرم کربوهیدرات است.”

cauliflower wings

شاتر

سوئیچ در گل کلم

گل کلم یک ماده محبوب تعویض برای کسانی که امید به از دست دادن وزن است. برنج گل کلم, گل کلم, پیتزا و بوفالو گل کلم بال هستند فقط چند نمونه از جایگزین های سالم به برخی از غذاهای مورد علاقه خود را بدون به خطر انداختن برخی از مورد علاقه خود را به سلیقه.

اخبار پزشکی امروز توضیح می دهد مزایای خوردن گل کلم: “گل کلم یک چلیپاءی گیاهی است که به طور طبیعی سرشار از فیبر و ویتامین های B است. آن را فراهم می کند آنتی اکسیدان ها و غذاهای گیاهی است که می تواند به محافظت در برابر سرطان است. همچنین حاوی فیبر برای افزایش از دست دادن وزن و هضم کولین است که ضروری است برای یادگیری و حافظه و بسیاری دیگر از مواد مغذی مهم است.”

coconut flour

شاتر

آرد نارگیل برای آرد

اگر شما در حال تلاش دست خود را در پخت, امید بستن برای آرد نارگیل می تواند بیشتر در رژیم غذایی پسند جایگزین.

با توجه به غذا خوردن این و نه آن!, “اضافه کردن آرد نارگیل را به مخلوط نه تنها کاهش قند کل تعداد را افزایش فیبر و همچنین ساخت خود شیرینی کمی بیشتر رضایت بخش است.”

honey

شاتر

شربت افرا/عسل برای شکر سفید

امید بستن برای بیشتر شیرین کننده های طبیعی در هنگام پخت می تواند مفید تعویض برای رژیم غذایی خود را. شربت افرا و عسل هر دو حاوی مواد مغذی بیشتری نسبت به شکر سفید است که یک کربوهیدرات های تصفیه شده.

خوردن این نیست که! توضیح میدهد: “شربت افرا را فراهم می کند مواد معدنی اضافه شده به مخلوط است و کمتر اثر دراماتیک بر روی قند خون در مقایسه با زمانی که به طور منظم بیشتر از قندهای تصفیه شده.”

این مقاله ادامه “عسل سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است و یک اثر ضد التهابی در بدن… عسل خود را ارسال کنید و سطح قند خون در یک سقوط راه که شکر سفید می کند, بنابراین شما تجربه کمتر حواس پرت هوس و تغییرات در سطح انرژی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de