ملکه هرگز اجازه سن او کند او را. اما با توجه به این که این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز رفتن قوی در سراسر جهان, ملکه الیزابت با پیوستن به دیگر ارشد خانواده سلطنتی به عنوان آنها بازگشت به وظیفه عمومی.

زنان فرانسوی *عشق* این قیمت مناسب, کیف دستی با نام تجاری

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

پرنس چارلز و پرنس ویلیام در میان ارشد royals از سرگیری عمومی ظاهر این ماه است. به عنوان دولت انگلیس آغاز لغو برخی از محدودیت های خانواده سلطنتی از سر گرفته است و خود را به خیریه وظایف. حتی اگر آنها به حضور بیشتر در رویدادهای عمومی آنها تمرین اقدامات ایمنی و اجتماعی فاصله.

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

اما ملکه الیزابت که در حال حاضر 94 بعید است دیده می شود در خارج از خانه خود را برای چند ماه. بسیاری از حدس و گمان است که او نمی خواهد گام به گام به صورت رسمی وظیفه عمومی تا زمانی که عفونت به طور قابل توجهی کاهش تعداد و یا در پاییز در اولین.

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

U. K ساندی تایمز گزارش “ملکه نمی خواهد هر چیزی را که می رود در برابر مشاوره از افراد در [سن] دسته و او را به همه مناسب مشاوره. در بحث وجود دارد و آنچه که ما می تواند انجام دهد و نمی تواند انجام دهد آمده اکتبر.”

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

تا زمانی که آن را به نظر می رسد مانند ملکه الیزابت ادامه خواهد داد به انجام کسب و کار خود را از طریق ویدئو کنفرانس و از طریق تلفن. او حفظ یک برنامه کامل و حفظ شده است و خودش را مشغول طبق معمول پس از همه گیر نیروی بیشتر به کار از خانه. ملکه در حال حاضر ماندن در قلعه ویندسور همراه با همسرش شاهزاده فیلیپ. او شده است برای پناه گرفتن وجود دارد از ماه مارس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de