کلید آهک پای

کلید آهک پای پای آهک کلیدی ساخته شده با آبلیمو, شیر تغلیظ شده شیرین و آسان graham cracker پوسته. آن را کاملا ترش, خامه صاف-بهترین key lime pie recipe!

key lime pie

کلید آهک پای کلاسیک پای است که همه چیز برای رفتن آن. آن را شیرین و شور, خامه, روغنی ترش و زبانه دار! یک تکه از پای شما ارسال خواهد شد و مستقیما به پای بهشت! این دسر مناسب برای فصل تابستان و یا واقعا در هر زمان.

این دستور غذا فوق العاده آسان برای ساخت, ساخته, با چند مواد تشکیل دهنده و از آن بیرون می آید کامل در هر زمان. علاوه بر آن یک بدون شکست, graham cracker پوسته. بنابراین اگر شما می ترسند از پای پوسته این است که پای شما! شما در حال رفتن به آن را دوست دارم!

تفاوت کلیدی لیمو و فارسی لیمو

کلید لیمو کوچکتر هستند شامل بیشتر دانه و پوست نازک تر از فارسی (به طور منظم) لیمو. به عنوان کلید لیمو رسیدن آنها به نوبه خود زرد رنگ و از دست دادن اسیدیته. آب را در یک شیرین عطر و طعم و منحصر به فرد طعم معطر.

پس کلید لیمو کوچکتر از آن طول می کشد حدود 5 کلید لیمو برابر آب شما را از 1 به طور منظم آهک.

شما می توانید جایگزین به طور منظم لیمو برای کلید لیمو?

بله! اگر شما نمی توانید پیدا کردن کلید لیمو فارسی لیمو کار خواهد کرد. من می دانم که آن را از لحاظ فنی نمی تواند درست key lime pie اما من قول می دهم هیچ کس متوجه خواهد شد. عطر و طعم است که هنوز هم شگفت انگیز است!

شما همچنین می توانید خرید بطری آب آهک کلیدی, اما من آن را توصیه نمی. پردازش تغییر طعم و آن را به پای خود را “خاموش” طعم و مزه.

Easy Key Lime Pie

چگونه به آب لیمو

در اینجا چند راهنمایی برای گرفتن بیشتر آب از لیمو.

 • فروشگاه لیمو در یخچال و فریزر. ترک آنها را در مقابله سخت پوست و خشک کردن گوشت. به علاوه آنها خواهد آخرین طولانی تر در یخچال قرار دهید.
 • اجازه دهید لیمو آمدن به دمای اتاق قبل از بهره.
 • محل لیمو در مایکروویو و حرارت آن را برای 15 ثانیه. گرمایش میوه کمک می کند تا انتشار آن آب است.
 • قبل از رونق خود محل پالم در آهک و رول آن را در اطراف در یک آشپزخانه و یا سطح سخت. این جدا از بخش های فردی در داخل آهک ساخت آهک آبمیوه گیری.
 • استفاده از مرکبات اب میوه گیر یکی از مورد علاقه من, آشپزخانه, ابزار, به آب لیمو. محل لیمو برش سمت پایین در اب میوه گیر و فشار دور! مطمئن شوید که شما را یک کاسه زیر برای گرفتن آب.
how to make key lime pie with graham cracker crust

چگونه می توان سبوس پوسته

این آسان key lime pie recipe شیرین است graham cracker پوسته است که بسیار آسان به را است. برای پوسته شما نیاز به خرد کراکر گراهام شکر و کره ذوب شده. که در آن است!

 • به graham cracker خرده شما می توانید با استفاده از شما می توانید با استفاده از یک پردازنده مواد غذایی و یا ماشین مخصوص مخلوط کردن به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن کامل graham cracker ورق. شما همچنین می توانید آنها را در یک زیپ بالای کیف با وردنه.
 • در یک کاسه متوسط هم بزنید با هم graham cracker خرده شکر و کره ذوب شده را با چنگال. مخلوط کنید تا graham cracker خرده و مرطوب هستند.
 • فشار مخلوط را در یک صفحه پای 9 اینچ یا ظرف. فشار پایین بصورتی پایدار و محکم با پایین یک فنجان اندازه گیری و یا شیشه ای را به مطمئن شوید که گراهام خرده ترقه در آنجا محکم. پت پایین پایین و دو طرف.
 • پخت به مدت 12 دقیقه یا تا زمانی که قهوه ای طلایی است.
 • اجازه دهید این پوسته سرد به طور کامل قبل از ریختن در پر کردن.
graham cracker crust for key lime pie

چگونه می توان کلید آهک پای

هنگامی که پای پوسته تقریبا سرد, آماده پر کردن. برای غنی کلید آهک پر کردن شما فقط نیاز به سه مواد تشکیل دهنده:

 • شیر تغلیظ شده شیرین (استفاده کامل چربی چربی رایگان)
 • زرده تخم مرغ
 • لیمو (مزه و آب)
key lime pie filling
 • در یک کاسه متوسط, ماهوت پاک کن زدن با هم شیر تغلیظ شده شیرین و زرده تخم مرغ. ماهوت پاک کن زدن تا به خوبی ترکیب شده است. اضافه کردن آهک مزه و آب آهک.
 • پور پر کردن بیش از سبوس پوسته. پخت به مدت 15 تا 17 دقیقه و یا تا زمانی که مرکز تنظیم شده است اما هنوز هم کمی لق. جای پای یک سیم خنک کننده رک و سرد به دمای اتاق. یخچال تا خوب سرد حدود 2 تا 3 ساعت قبل از برش.
 • خدمت به پای سرد یا در دمای اتاق. پای خوب است ساده و یا شما می توانید اضافه کردن یک دسته علف و غیره از تازه خامه. شما همچنین می توانید اضافه کردن آهک برش برای چاشنی زدن به پای فوق العاده زیبا!

چگونه به فروشگاه

Key lime pie را حفظ خواهد کرد برای 2 تا 3 روز در یخچالتحت پوشش آزادانه با فویل یا پلاستیک. برای ارائه اهداف و به نگه داشتن چیزهای فوق العاده تازه توصیه می کنیم انتظار به بالا پای خود را با خامه تا زمانی که شما آماده هستند تا آن را در خدمت.

key lime pie on plate

بهترین Key Lime Pie Recipe

پر است ترش, خامه و صاف است. گراهام ترقه پوسته سنتی پوسته key lime pie و آن را به بهترین! آن را آسان و شیرین سبوس پوسته بحران کمال است با این کرم پای آهک پر کردن.

این جاش تمام زمان های مورد علاقه دسر! آن است که مناسب برای هر مناسبت! آن است که به خصوص دسر خوشمزه در طول ماه های تابستان. اساسا فریاد تابستان! لذت بردن از!

بیشتر آهک دستور:

key lime pie recipe

برای پوسته:

 • 1 1/4 فنجان خرده ترقه گراهام
 • 3 قاشق غذا خوری شکر
 • 5 قاشق غذا خوری کره بدون نمک, ذوب

برای پر کردن:

 • 14 اونس شیر تغلیظ شده شیرین
 • 4 زرده تخم مرغ بزرگ
 • مزه از 1 بزرگ آهک
 • 1/2 فنجان آبلیمو
 1. از پیش گرم کردن فر را به 350 درجه فارنهایت. در یک کاسه متوسط هم بزنید با هم graham cracker خرده شکر و کره ذوب شده را با چنگال. مخلوط کنید تا graham cracker خرده و مرطوب هستند. فشار مخلوط را در یک صفحه پای 9 اینچ یا ظرف. استفاده از یک فنجان اندازه گیری و یا شیشه ای پایین به مطمئن شوید که خرده های فشرده در بصورتی پایدار و محکم. پت پایین پایین و دو طرف. پخت به مدت 12 دقیقه یا تا زمانی که قهوه ای طلایی است. اجازه دهید این پوسته سرد است.

 2. در حالی که پوسته تقریبا سرد آماده پر شدن است. در یک کاسه متوسط, ماهوت پاک کن زدن با هم شیر تغلیظ شده شیرین و زرده تخم مرغ. ماهوت پاک کن زدن تا به خوبی ترکیب شده است. اضافه کردن آهک مزه و آب آهک. ماهوت پاک کن زدن هست.

 3. زمانی که پوسته پای سرد است کمی گرم یا در دمای اتاق, ریختن آهک پر کردن بیش از پوسته پای. پخت 15-17 دقیقه است. از فر و سرد در یک خنک کننده رک. وقتی سرد لرز پای در یخچال و فریزر. پر خواهد شد تا به عنوان آن را سرد. لرز به طور کامل قبل از برش و خدمت.

 4. برش را به قطعات و خدمت سرد یا در دمای اتاق. می تواند در خدمت با خامه در صورت دلخواه.

حقایق تغذیه

کلید آهک پای

مقدار در هر وعده

کالری 168 کالری از چربی 90

درصد نیاز روزانه*

چربی 10g15%

چربی های اشباع شده 5g25%

کلسترول 116mg39%

سدیم 92mg4%

پتاسیم 50mg1%

کربوهیدرات 16g5%

شکر 7g8%

پروتئین 2g4%

ویتامین A 355IU7%

ویتامین C 4.5 میلی گرم5%

کلسیم 26mg3%

آهن 0.8 میلی گرم4%

* درصد ارزش روزانه بر اساس 2000 کالری در رژیم غذایی.

کلید واژه

کلید آهک پای

عکس های مولی

با تشکر برای به اشتراک گذاری!

اگر شما این دستور غذا, لطفا ترک یک امتیاز و نظر زیر! شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری یک عکس در Instagram! برچسب @twopeasandpod و استفاده از هشتگ #twopeasandtheirpod.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>