iVANKY دو 4K MacBook Pro Docking Hub بررسی

نقد و بررسی – اگر شما یک کاربر مک بوک پس از آن شما آشنایی با راه اپل باعث می شود پورت تغییرات به خط خود را. این یک هیچ-به دنبال بازگشت رویکرد است که می تواند طراوت و خسته کننده در همان زمان. سوئیچ به USB-C یکی بصری است که تمیز کردن طرف از لپ تاپ خود را خروج تنها جک هدفون و USB-C پورت. در حالی که آداپتور برق نیز ساخته شده تبدیل به USB-C شما در حال حاضر نیاز به یک آداپتور یا دانگل برای هر اتصال از جمله مانیتور خارجی پشتیبانی می کند. خوب iVanky است همه در یک hub به ارائه مقدار زیادی از اتصال یک اتصال برای حل این مشکل در میز کار خود را.

آنچه در آن است ؟

iVANKY جدید hub متصل است به طور خاص برای USB C مک بوک پرو (2016 و بعد از آن) و یا مک بوک ایر (2018 و بعد از آن) است که می افزاید: قابلیت اتصال به مانیتور خارجی اترنت کارت حافظه و USB-یک دستگاه تنها با یک اتصال.

چه چیزی در جعبه ؟

  • دو 4k MacBook Pro Docking Hub
  • منبع تغذیه
    توجه داشته باشید: پیش تولید واحد بررسی تا بسته بندی نهایی و کتابچه راهنمای کاربر نمی شد, عرضه

مشخصات سخت افزاری

قدرت: 96w USB-C به MacBook Pro 18w PD برای گوشی های هوشمند
ویدئو: پشتیبانی از درایو دو 4K نمایش در 60Hz – HDMI (1) Mini DisplayPort (1)
پورت: USB-C 3.1 (2), USB 3.1 (4), Gigabit Ethernet کارت خوان (1 SD 1TF) صوتی پورت (3.5 mm)
منبع تغذیه: ورودی 100-240v ~ 50/60Hz 3.0 حداکثر | خروجی – 20.5 v 8.7 یک 178.3 w
ابعاد: 5.5 × 3 × 1″ با 19″ افسار کابل

طراحی و امکانات

این iVANKY 4k Hub زیادی از اتصال در یک مستطیل شکل بسته است.

پنل جلویی دارای یک پورت هدفون SD و کارت TF اسلات 2 یو اس بی-یک پورت و 2 USB-C پورت دوم با PD (قدرت تحویل)

بسیاری از شما بیشتر دائم اتصالات در پشت توپی. از چپ به راست مانیتور شما پورت (Mini DisplayPort و HDMI) Gigabit Ethernet, 2 USB,-به, و قدرت پورت.

منحصر به فرد ترین ویژگی این است که USB-C اتصال به مک خود را.

استخدام 2 USB-C اتصالات تولیدات در یک محوطه در فاصله درست برای مطابقت با کسانی که در مک بوک خود را. من این را دیده ام در برخی از قابل حمل هاب اما نه در یک افسار دسکتاپ واحد را قبل از.

راه اندازی

این iVANKY hub است که قطعا به معنای یک میز, یک, قابل حمل, راه حل. به عنوان شما را به آن را راه اندازی توجه داشته باشید که در آن شما مانند لپ تاپ خود را و اگر شما استفاده از آن را باز یا بسته و همچنین به عنوان چگونه به احتمال زیاد شما برای دسترسی به پورت های خاص در این مرکز است.

گام اول است برای اتصال آداپتور برق.

وجود دارد مقدار زیادی از ظهر در هر دو طرف از این هیولا آجر بنابراین شما باید قادر به آن را خارج از دید.

گام دوم این است که برای اتصال مانیتور خارجی و یا مانیتور به عنوان این خواهد شد حمایت دو (در علاوه بر این به شما مک بوک). اتصال HDMI یا Mini DisplayPort بسته به نیاز شما. شما به احتمال زیاد باید این سمت رو به دور از شما را به نگه داشتن کابل مسیریابی تمیز…. این نیز زمان خوبی برای اجرای یک USB-کابل به یک هاب یا مانیتور در صورت نیاز به عنوان به خوبی به عنوان خود را gigabit ethernet اگر شما یک متصلند راه اندازی.

زمان برای اتصال هاب کابل به مک بوک خود را. قرار دادن دو سر USB-C اتصال به لپ تاپ و مانیتور خود را(بازدید کنندگان) باید بهار را به زندگی است. مک بوک ایر تنها دارای پورت های آن در سمت چپ و آن را کارآمد ترین طرف به قدرت MacBook Pro به عنوان دور برگشت به سمت چپ یک پورت تاندربولت. توصیه من این است که برای اتصال هاب به مک خود را و شکل مطلوب قرار دادن قبل از تلاش برای اتصال و پهلو و دور از همه کابل خود را. در راه اندازی (بیشتر در زیر) خواهید دید ماشین من بدبختانه به بالا به سمت من و USB-Cs در پایین از این رو من سمت راست عکس ها در اینجا (و در واقع آرم سمت راست تا اینجا).

هیچ درایور یا نرم افزار را نصب کنید بنابراین در این نقطه همه که سمت چپ است اتصال هر USB-C و یا USB-یک لوازم جانبی برای جبهه واحد.

عملکرد

سریع سلب مسئولیت; بررسی واحد دریافت کرده بود قبل از واحد تولید و به عنوان مثل در آمد و سفید بسته بندی و بدون یک کتابچه راهنمای کاربر. که بدیهی است که تغییر برای نهایی خرده فروشی واحد, اما آن را به سرعت راه اندازی و مشغول به کار به عنوان آن را باید.

من آن را راه اندازی به کار در من jumpstation میز که در گوشه ای از خانه. من اجرای 34″ منحنی Alienware مانیتور اجرا می شود که رزولوشن 3440 x 1440. این iVANKY hub سوار این مانیتور از طریق HDMI و بدون هر گونه موضوع به عنوان من انتظار می رود آن را داده است که آن را می تواند پشتیبانی [email protected]

دیدن به عنوان مرکز همچنین دارای یک Mini DisplayPort من متصل اپل صفحه نمایش سینما از سال 2008 — شما می دانید نوع با tri-کابلی Mag-Safe USB-یک و یک Mini DisplayPort اتصالات در پایان. آن را نیز اخراج و به کار کرده بدون مشکل.

در اینجا چگونه آن را راه اندازی به نظر می رسد بر روی یک میز است که به وضوح کافی ندارد اتاق برای هر دو مانیتور.

من تصمیم به اجرای لپ تاپ من بسته در یک عمودی دارنده. این frees تا دسکتاپ و باعث می شود اتصال این کابل بسیار آسان است.

من فرار iVANKY برای یک جامد ماه و تنها دو موضوع تا پاپ. اول کابل به مک خود را بسیار زبر و در حالی که خم به راحتی به اندازه کافی (مانند تصویر بالا) را ترجیح می به طور مستقیم به طوری شما می شود مبارزه که کامل 19″ ظهر.

مسئله دوم این است که پورت هدفون به نظر نمی رسد برای حمایت از یک میکروفون. این یکی یک دلخوری است که به عنوان پورت است که به آسانی رو به جلو بیشتر به طوری که یکی در کنار مک خود را. شما بهتر است با استفاده از این پورت برای اتصال aux خط به مجموعه ای از سخنرانان به جای.

کارت خوان اسلات های بزرگ کار می کنند. من قادر به جلو و برخی از ویدیو من GoPro به عنوان به خوبی به عنوان یک کارت SD از دوربین های دیجیتال. من از دست آن اختصاص داده شده اسلات بر روی مک خود را تا دوباره خوب به آنها را رو به جلو در دسترس است.

من قادر به تست 4k قابلیت به عنوان من هیچ 4k مانیتور اما به محض توانایی پشتیبانی از دو مانیتور خارجی به علاوه صفحه نمایش لپ تاپ برگ من هیچ شکی نیست که این کار به عنوان در نظر گرفته شده. به نظر می رسد مانند کسی که در حال اجرا دو مانیتور خارجی به احتمال زیاد خرید دو یکسان مانیتور پس از آن می تواند یک مشکل نداشتن دو پورت HDMI یا 2 مینی DisplayPorts.

این اتصالات USB در جلو نیز برای اتصال سریع و کامل PD USB-C پورت برای شارژ یک تلفن سازگار به سرعت.

ویژگی های قاتل است که واقعا قابلیت اتصال به یکی از این دو پلاگین به مک خود را و همه چیز را متصل در یک جمله شارژ لپ تاپ خود را. قادر به ترک شارژر مک خود را در کیسه خود را به همراه است و واقعیت این منبع تغذیه است که شامل بزرگ است.

چیزی که من دوست دارم

  • دو مانیتور خارجی پشتیبانی ([email protected])
  • منبع تغذیه پشتیبانی از لپ تاپ و USB-C PD شارژ پر سرعت
  • کارت خوان

آنچه که من می خواهم تغییر

  • اضافه کردن میکروفون پشتیبانی در جک هدفون
  • نرم کردن کابل یک بیت برای انعطاف پذیری بیشتر در موقعیت
  • من سوال HDMI/MDP به جای تطبیق جفت اما آن کار می کرد برای مانیتور من تا به حال.

افکار نهایی

وجود دارد مقدار زیادی از اسکله و مراکز موجود در خارج وجود دارد و می توان آن را سخت به مرتب کردن بر اساس از طریق همه آنها را. این iVANKY دو 4k hub پشتیبانی از دو مانیتور 4k, پشتیبانی از ساخته شده است در کارت خوان و USB-C PD پشتیبانی به علاوه قدرت کامل شارژ برای مک بوک خود را. آن را بسیاری از بنگ برای جفتک انداختن و تا زمانی که مک خود را و مانیتور سازگار با آن را انتخاب جامد.

قیمت: $199.00
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط iVANKY


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>