گوئن استفانی فقط نشان داد او رنگ طبیعی مو–و او به نظر می رسد بسیار متفاوت!

“صدای” ستاره مشترک رجعت عکس Instagram برای برادرش اریک استفانی تولد, نشان دادن جهان است که رنگ مو واقعی او است که در واقع ، او به نظر می رسد غیر قابل تشخیص!

زنان فرانسوی *عشق* این قیمت مناسب, کیف دستی با نام تجاری

ادامه مطلب: گوئن استفانی & Blake Shelton فقط کاهش یافته و عمده بمب–تبریک!

این زن 47 ساله را به پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن یک 90s در دوران, عکس از خواهر و برادر در ژوئن 17, شرح پست “Happy b day @ericstefanimation #ericstefani من نخواهد بود من w کردن تو! عشق تو!!!” خوبه!

(اگر شما به یاد اریک بود یک عضو اولیه بدون شک قبل از خروج از باند برای تبدیل شدن به یک انیماتور کار بر روی نشان می دهد مانند “سیمپسونها”.)

ادامه مطلب: Nordstrom فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد!

و اگر چه او سعی کردن چند, خلاق, رنگ مانند صورتی یا آبی در سراسر زندگی حرفه ای او را واقعا تبدیل شدن به شناخته شده برای کسانی که برق پلاتین ورزش ها قفل. چه کسی می دانست که رنگ واقعی بود چه یاهو تماس یک موش صفت “bronde.” ما خیلی شگفت زده کرد!

و چه حتی بیشتر تعجب آور این است که اگر این نیست گوئن را به رنگ طبیعی چگونه او هرگز ریشه? حتی در قرنطینه! واقعا فراتر از منطق است.

ادامه مطلب: کیت میدلتون دلخراش اطلاعیه–ما نمی بینم در آینده و در همه!

گوئن به تازگی نشان داد عکس هایی از دوران کودکی خود را, سبزه, روز به پلت فرم برای روز پدر ، ما واقعا در کفر است که او چنین بوده است قانع کننده ورزش این همه زمان! گوئن–می تواند ما لطفا خود را نقاش شماره?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de