اخبار – وجود دارد بسیاری از ماهواره گردان آبی این سنگ مرمر تماس با ما صفحه اصلی. شما ممکن است متوجه است که بسیاری از این قوطی حلبی شناور بر سر ما هستند و در واقع قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح اگر شما می دانید که به کجا نگاه.

اگر شما می خواهید برای دیدن یکی از این ماهواره ها با مجموعه خود را از peepers گوگل, مهندس جیمز Darpinian قرار داده تا یک وب سایت است که آهنگ ماهواره و محل سکونت خود را. سپس آن روابط است که همراه با محل سکونت خود را و به شما می گوید زمانی که ماهواره ها قابل مشاهده خواهد بود جایی که شما هستند. آن را فراهم می کند قابل کلیک کردن کاشی در امتداد سمت چپ صفحه با زمان های ماهواره ای قابل مشاهده خواهد بود. کلیک کردن بر روی آن به شما می دهد یک نسبت مشاهده در سمت راست نزدیک به آنچه شما را ببینید بنابراین شما می دانید که به کجا نگاه. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی جعبه قرمز برای اضافه کردن یک رویداد به تقویم خود را. این پشتیبانی از مرورگر اطلاعیه تقویم گوگل و مقرون اطلاعیه ها. سمت چپ نشان می دهد یک منظره بالای زمین و نشان دادن مسیر پرواز از ماهواره. وجود دارد همچنین لینک کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد خاص ماهواره بنابراین شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آنچه شما دنبال آن هستید.

شما می توانید با بازدید از سایت در james.darpinian.com/satellites/.

جیمز اضافه شده زیر صفحه اختصاص داده شده به SpaceX را Starlink صورت فلکی. صفحه اصلی را نشان می دهد Starlink ماهواره و همچنین, اما اگر Starlink اصلی شما علاقه, این صفحه را نشان می دهد تنها Starlink رؤیت و تعداد ماهواره های شما می توانید همراه با همان مسیر و نمایش اطلاعات به عنوان صفحه اصلی.

Starlink لکه های سرگرم کننده است زیرا شما می توانید ببینید چند ماهواره ها همه در حال حرکت در یک خط در سراسر آسمان شب است. شما می توانید به طور مستقیم به Starlink صفحه در james.darpinian.com/satellites/?special=starlink.

هر دو صفحه همچنین به شما اجازه تغییر مکان در مورد شما می خواهید بدانید که چه چیزی قابل مشاهده در جایی دیگر بر روی زمین. این صفحه به طور جدی سرد و ارزش یک دیدار است. نگاهی به و به نقطه ماهواره ای امشب!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de