JLab Audio Talk Pro USB میکروفون بررسی


نقد و بررسی – برای چند ماه گذشته من شده اند کار از خانه به عنوان یک بخش جدید “عادی” در پاسخ به کوروناویروس. این حالت از کار اجازه داده است من برخی از زمان اضافی برای کار بر روی چیزهایی که در من به انجام لیست. برای مدت زمان طولانی من می خواستم برای شروع خود من پادکست و در حال حاضر که من باید. من بسیار علاقه مند هستم در تست های مختلف میکروفن که برای تعیین یک/s من خواهد شد با استفاده از در خانه من استودیو و کدام یک/s من به شما استفاده از زمانی که من نیاز به ضبط در حالی که “در جاده”. کاندیدای اول که من باید از این فرصت برای تست JLab Audio Talk Pro USB و میکروفون.

آنچه در آن است ؟

این JLab Audio Talk Pro USB میکروفون حرفه ای-کیفیت میکروفون دارای رزولوشن 192kHz/24bit چهار جهت الگوی حالت: Cardioid, Omni, استریو و دو طرفه و تنظیمات برای به دست آوردن و کنترل حجم صدا. وجود دارد یک 3.5 mm ورودی AUX برای زمان واقعی گوش دادن با تاخیر صفر یک USB-C ورودی برای اتصال به کامپیوتر و یک استاندارد اندازه 5/8″ کوه به صورت مفصل گردنده نصب به پایه میکروفن و یا رونق بازو و غیره.

چه در جعبه

1 x Talk PRO میکروفون با 5/8″ ورودی برای مانع شدن مفصل گردنده نصب
1 x 10 متری USB به USB-C کابل (90 درجه با روکش طلا, اتصال)
1 عدد سه پایه
1 x کتابچه راهنمای کاربر

طراحی و امکانات

مشخصات

نوع مبدل: کندانسور گرادیان فشار با خروجی دیجیتال USB
الگوهای قطبی: Cardioid چندوجهی استریو و دو طرفه
پاسخ فرکانس: 20Hz – 20kHz
حداکثر SPL: 120DB
درجه نمونه: 192k
عمق بیت: 24
کپسول: 3 x 16 میلی متر کندانسور کپسول
وزن (میکروفون بدن): 266.5 gr
وزن (میکروفون با پایه): 501.4 gr
ابعاد: 170 x 55 x 65mm
بعد با سه پایه موقعیت: 270 x 195 x 195
کابل وزن: 77gr
زمان تاخیر: 0
ویندوز: 7,8,10
Mac: 10.10 یا بالاتر

ویژگی های

  • خازن: 3
  • جهت الگوهای: Cardioid چندوجهی استریو, دو طرفه
  • کنترل: کنترل حجم به دست آوردن کنترل و سریع قطع
  • پلاگین و بازی: 3.0 m USB/ USB – C بافته کابل

در یک طرف از آنچه که پشت میکروفون وجود دارد 2 کنترل: کنترل حجم صدا است که کنترل چگونه صدای خروجی از کانال و یا تقویت کننده است; به دست آوردن کنترل کنترل چگونه با صدای بلند ورودی کانال یا تقویت کننده است. آن را کنترل دامنه صدا نه بلندی صدا.

در مقابل میکروفون وجود دارد که کنترل های اصلی که شامل ضبط محیط بی صدا روشن/خاموش حجم/به دست آوردن رابط کاربری است که نشان می دهد سطح و الگوی حالت ضامن سوئیچ. این میکروفون فراهم می کند انتخاب 4 ضبط الگوهای که Cardioid, استریو, Omni و دو طرفه.


در پایین میکروفون وجود دارد USB-C پورت استاندارد اندازه 5/8″ کوه 3.5 mm خروجی کمکی/نظارت بر پورت و یک LED کنترل را فشار دهید.


JLab همچنین شامل یک سه پایه رومیزی با 5/8″ کوه و 10′ USB-C به USB-کابل USB-C end زاویه دار به راحتی وصل به میکروفون.

عملکرد

این میکروفن وصل و بازی به طوری که آن را متصل به کامپیوتر بدون هر گونه رانندگان است. راه اندازی ساده است.
هنگامی که شما اتصال به کامپیوتر شما می توانید تنظیم و به دست آوردن حجم مورد نظر را به عنوان از طریق هر نرم افزار ضبط شما را انتخاب کنید.
عامل میکروفون آسان و سر راست است.

چیزی که من دوست دارم

  • آن را محکم و در عین حال سبک
  • چند الگوی حالت
  • طول کابل ارائه شده
  • روشن و نسبتا تمیز شنیداری

(بدون پردازش کاربردی)

آنچه که من می خواهم تغییر

  • من شخصا دوست ندارم که نظارت هدفون جک در قسمت پایین پایه میکروفون…. من ترجیح می دهم یک طرف جک
  • من می خواهم این سه پایه قادر به قفل به موقعیت

افکار نهایی

این JLab Audio Talk Pro USB میکروفون بسیار سبک وزن است اما به خوبی ساخته شده میکروفون است که برای استفاده از من را بزرگ کار می کنند هنگامی که بر روی بروید. در حالی که من پیدا کردن آن کمی سبک برای استودیو میز است که یک به علاوه زمانی که شما آن را حمل به اطراف. من شخصا دوست ندارم که جک هدفون و در پایین در قسمت پایین میکروفون به خصوص از کابل در استودیو هدفون بسیار طولانی و سنگین است. میکروفون فراهم می کند و نسبتا تمیز و صدای شفاف و شامل برخی از ویژگی های خوب. به طور کلی آن را به خوبی ساخته شده و برای آن هدف مورد نظر من به این دو تا شست.

قیمت: 149 دلار
که در آن به خرید: JLab Audio سایت آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط JLab Audio.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>