Amazfit Powerbuds جفت TWS ورزش earbuds با یک مانیتور ضربان قلب

اخبار – وجود دارد بسیاری از حقیقی های بی سیم تمرین earbuds در بازار است. بسیاری از آنها را ارائه ویژگی های استاندارد مانند مقاومت در برابر آب گوش قلاب و ژست کنترل برای پخش موسیقی است. چه مجموعه Amazfit Powerbuds جدا از سایر earbuds است که آنها یک PPG ضربان قلب سنسور در سمت راست earbud است که اندازه گیری ضربان قلب خود را در طول تمرینات است. ضربان قلب مانیتور ارائه خواهد شد اطلاعیه زمان واقعی برای تمرین وضعیت و بیش از حد ضربان قلب داده است. این Amazfit برنامه اجازه می دهد تا شما را به دیدن ضربان قلب خود را در زمان واقعی است. همچنین شما می خواهد قادر به نمایش میزان شارژ مورد تغییر تنظیمات اکولایزر و تنظیم حرکات.

همراه با ساخته شده است در ضربان قلب سنسور earbuds همچنین از ویژگی های مغناطیسی, ورزش, گوش قلاب IP55 آب و گرد و غبار مقاومت و بصری کنترل حرکت. ترکیب این ویژگی با 8 ساعت عمر باتری و PowerBuds بسیار گزینه خوبی برای $99. تنها عیب آن این است که آنها نمی ارائه شارژ بی سیم برای این مورد است.

شما می توانید خرید Amazfit Powerbuds از آمازون.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>