XP-قلم های ستاره G960S دیجیتایزر تبلت نقد و بررسی


نقد و بررسی – هر زمان که من کار بر روی چیزی مانند نوشتن نظرات ویرایش تصاویر برای حذف لکه های کوچک و غیره من همیشه به دنبال کارآمد ترین راه است. همچنین در حالی که من یک هنرمند, نقاشی مفاهیم طراحی برای ایده های من برای چاپ 3D واقعا می تواند استفاده از یک گزینه بهتر از قلم بر روی کاغذ و سپس اسکن آن را ذخیره کنید به عنوان یک فایل دیجیتال. وارد XP-قلم های ستاره G960S به علاوه دیجیتایزر تبلت.

آنچه در آن است ؟

XP-قلم های ستاره G960S به علاوه یک دیجیتایزر تبلت که با این نسخهها کار با چندین نرم افزار های کاربردی از جمله مایکروسافت آفیس نرم افزار مانند Word, PowerPoint, OneNote, ادوبی فتوشاپ, سای, نقاش تصویرگر Paint.Net کلیپ Studio, GIMP, Medibang, Krita آتش آلپاکا بلندر 3D و بیشتر. آن را پشتیبانی digital inking در مایکروسافت آفیس, به شما اجازه می دهد به طور همزمان به نوشتن با جوهر و بصری خود را ارائه دست نوشته و امضا. این ویژگی باتری-رایگان Stylus Pen که نیازی به باتری و یا شارژ و پشتیبانی از ساعت های طولانی بدون وقفه نقشه کشی. XP-قلم های ستاره G960S به علاوه سازگار با ویندوز® 10/8/7 سیستم عامل Mac OS X® 10.10 و بالاتر آندروید 6.0 و بالاتر و سیستم عامل کروم.

چه در جعبه

1 عدد قلم تبلت
1 عدد باطری قلم
10 x جایگزینی قلم Nibs
1 عدد قلم گیر
1 x USB کابل
1 x USB به USB-C آداپتور
1 x USB to Micro USB adapter
1 عدد راهنمای سریع

طراحی و امکانات

این تبلت دارای یک براق سیاه و سفید سطح با 4 عملکرد دکمه در یک طرف سطح و USB-C پورت بر روی لبه سمت مشابه با دکمه. وجود 9″ x 6″ سطح کار با چهار گوشه نشانه گذاری برای شناسایی فضا. قلم دارای پاک کن در نوک پایان کوچکتر و عملکرد دکمه در سطح بزرگتر پایان به این نکته. عملکرد دکمه پیش فرض “کلیک راست”.

عملکرد

هنگامی که شما به دنبال دستورالعمل و رفتن به وب سایت از آن آسان است برای شناسایی و دانلود نرم افزار است که شما نیاز دارید. شما سپس آن را نصب کنید و اتصال تبلت و شما آماده برای رفتن.

وجود تنظیمات متعدد است که می تواند انتخاب شده و بهینه سازی در حمایت از نرم افزار است. شما می توانید اینجا را کلیک کنید برای مشاهده و یا دانلود کتابچه ها و جزئیات بیشتر در مورد گزینه های.
در زیر برخی از برنامه های کاربردی که کار با این تبلت:
بسته مورد نظر خود را با استفاده از قرص کار می کنند در 4 موقعیت زیر نشان داده شده است:

در زیر یک ویدیو کوتاه نشان قرص متصل به یک تلفن آندروید و برخی از doodling:

من بعد از آزمون با استفاده از قرص با MS ورد. ادغام شد و به راحتی قادر می سازد که “جوهر” قابلیت در MS Word و سپس انتخاب “قرعه کشی” گزینه است.

در زیر یک مثال از من doodling در فتوشاپ:

چیزی که من دوست دارم

  • براق و سبک طراحی
  • پاسخ قلم
  • باتری-رایگان stylus
  • شامل لوازم جانبی مانند نکات اضافی و غیره
  • این واقعیت است که آن را با این نسخهها کار با بسیاری از برنامه های کاربردی
  • قیمت

آنچه که من می خواهم تغییر

  • شامل یک قلم دارنده و پایه

افکار نهایی

در طول سال من تست شده اند و کار کرده با مشابه دیگر تبلت ها از جمله برخی از کمتر از مارک های شناخته شده و برخی از مدل های معروف Wacom قرص. زمانی که من این فرصت را به نقد و بررسی این XP-Pen تبلت من راستش اصلا انتظار آن را آسان و لذت بخش تجربه عمدتا به دلیل قیمت. در حالی که من پیشرفته ترین و آگاه کردن کاربر از این نوع قرص, و من واقعا لذت بردن از با استفاده از این یکی. من عاشق این واقعیت است که آن را به راحتی ادغام با بسیاری از برنامه های کاربردی که به نظر می رسد به اندازه کافی با دوام برای مدت زمان طولانی گذشته. من تست آن در نرم افزار Adobe Photoshop, MS Word, Paint.Net و حتی در یک تلفن آندروید و آن را آسان برای استفاده و پاسخگو در هر زمان. برای من شخصی و خاص استفاده کنید من این تبلت به خوبی انجام می شود و دو تا شست!!

قیمت: $79.99
که در آن به خرید: XP-Pen سایت آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط XP-قلم


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>