این MOFT حمل آستین تبدیل از آستین به موضع

CROWDFUNDING اخبار – اگر یک چیز وجود دارد من می خواهم آن را به یک محصول چند منظوره است که به. این MOFT حمل آستین یکی از این نوع محصولات است.

آنچه در آن است ؟

این MOFT حمل آستین لپ تاپ حمل آستین فراهم می کند که امنیت و حفاظت از آستین لپ تاپ های ارگونومی لپ تاپ ایستاده و حمل ملزومات یک کیسه ذخیره سازی.

چه من دوست دارم ؟

من اغلب حرکت لپ تاپ من از دفتر من به اتاق نشیمن, اما زمانی که من در اتاق نشیمن من نیاز به چیزی تحت لپ تاپ من به موقعیت آن در زاویه مناسب برای تایپ کردن. این MOFT حمل آستین به نظر می رسد مانند آن خواهد بود مناسب برای آن است.

این MOFT حمل آستین نه تنها محافظت از لپ تاپ خود را در حالی که شما در حال حمل و نقل آن, اما آن را نیز تبدیل به یک لپ تاپ ایستاده هنگامی که شما در رسیدن به جایی که شما در حال رفتن. موقعیت در دو زاویه – 15° 25° کامل را فراهم می کند زاویه بسته به شرایط محیط زیست خود را.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

حمل آستین مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 8/14/20 و آنها کار خود را نسبت به بودجه هدف از $10,000. شما می توانید قبل از سفارش حمل آستین شروع در $44. پس از حمل آستین مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه اوت سال 2020 است. بازدید خود را Indiegogo صفحه برای تمام جزئیات.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>