هدف فقط شگفت انگیز اعلام و مردم در حال ناجور!

همه هدف‘s کارکنان را حداقل 15 دلار در ساعت شروع جولای 5!

این شرکت اعلام کرد که آنها خواهد بود خود را بالا بردن حداقل دستمزد برای همه کارکنان ساعتی و آنها را انجام خواهد داد تا یک ماه قبل از موعد مقرر! این بزرگ است.

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–مشتریان ناجور!

زنان فرانسوی *عشق* این قیمت مناسب, کیف دستی با نام تجاری

کارکنان را نیز دریافت یک جایزه هم از 200 دلار به عنوان تقدیرنامه برای تیم خود تلاش در طول رمان شیوع کروناویروس. وای–این شرکت است که ما به دلایل بسیاری به آنها را دوست دارم (حتی بیشتر از ما در حال حاضر در حال انجام).

اگر شما به یاد داشته باشید هدف قبلا متعهد به بالا بردن حداقل دستمزد برای کارگران به 15 دلار تا پایان سال 2020 است. در سال 2017 آنها گفتند که با خاک یکسان کردن نرخ از $10 به $15 بیش از سه سال است. که باعث می شود یک تفاوت بزرگ برای بسیاری از کارگران!

ادامه مطلب: Walmart فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون–ما می تواند آن را باور نمی کند!

و این اولین بار نیست خرده فروش مطرح شده پرداخت کارکنان در تاریخ معاصر است. در طول COVID-19 آنها مطرح دستمزد کارکنان توسط $2 خود را برای خط مقدم اعضای تیم است.

(آنها همچنین تغییراتی مانند اضافه کردن ارشد ساعت برای نگه داشتن مهمان امن در طول بیماری همه گیر.)

ادامه مطلب: این راز در مورد خارج شده و فقط به بیرون درز کرد—مشتریان پس از جا در رفته!

پاداش پرداخت خواهد شد در پایان این ماه و این افزایش اعمال خواهد شد به همه کارگران در همه نقاط (که حدود 350,000 کارکنان و 1,900 فروشگاه ها) در ژوئیه 15.

علاوه بر این شرکت تمدید مزایای آن ارائه شده در طول همه گیر مانند پشتیبان رایگان مراقبت از فرزندان رایگان مشاوره بهداشت روان و 30 روز مرخصی با حقوق برای کارکنان در معرض خطر بالاتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>