اینجا تابستان است و این بدان معناست که آن زمان برای شکستن صندل اسلاید و قاطر. این که آیا شما ترجیح آب و هوای گرم کفش از انتخاب تخت یا پاشنه دریافت بیش از M. GEMI در حال حاضر. چرا ؟ اولین بار, M. GEMI می داند که چگونه برای ایجاد کامل کفش بدون توجه به آنچه در این فصل است. همه سبک های خود را استادانه طراحی شده و دستکاری شده در ایتالیا با استفاده از بهترین مواد با کیفیت بالا مانند صاف چرم انعطاف پذیر و نرم جیر. و بهترین بخش این است که M. Gemi ارائه طراح های با کیفیت–بدون نشانه گذاری شده است. نه تنها خود را از M. GEMI کفش احساس راحتی حق خارج از جعبه, اما با کیفیت و صنعتگری را حفظ خواهد کرد آنها را به دنبال خوبی برای سال آمده است.

دلیل دیگری برای دریافت بیش از M. GEMI حق دور ؟ آنها فقط لگد کردن نیمه سالانه فروش و انتخاب سبک هستند تا 200 دلار ، بله شما که راست 200 دلار! از صندل و آپارتمان به چاپ حیوانات و ساده چرم, فروش شامل انواع مختلفی از سبک های مختلف است که مطمئن شوید که با توجه به سلیقه شما.

این مهم است که توجه داشته باشید که این M. GEMI فروش تنها دو بار در سال اتفاق می افتد, بنابراین همین حالا این فرصت برای به دست گرفتن لحظه ای و درمان خود را به یک خیره کننده جدید جفت (یا دو!) M. GEMI کفش قبل از خرید و فروش بیش… یا بدتر, آنها سبک شما را دوست دارم به فروش می رساند. فروشگاه در حال حاضر!

این زولا 70MM ($165 از $248)

M 55MM صندل ($165 از $248)

این CURA ($145 از $178)

M صندل ($145 از $198)

فروشگاه M. کشتی را نیمه سالانه فروش در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

سردبیران در SheFinds نوشت: این پست به نمایندگی از M. GEMI و دریافت غرامت به عنوان بخشی از توافق ما.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de