دستگاه آسیاب در بازرگانی بهار

در مهندسی مکانیک
(mɪlɪŋ məʃin)
فرم های کلمه: (ماشین آلات فرز) (معمولی جمع)
اسم
(مهندسی مکانیک: ساخت و مونتاژ)
دستگاه فرز دستگاه ابزار است که در آن یک آبرور افقی یا دوک عمودی یک ابزار برش را در بالای میز افقی می چرخاند ، که برای جابجایی قطعه کار استفاده می شود.
دستگاه فرز تا زمان تولید محصول نهایی ، بخش های کوچکی از فلز را تراشیده می کند.
برای از بین بردن بخش عمده ای از مواد و ماشین تراش برای اتمام نمایه از دستگاه فرز استفاده شده است.
دستگاه فرز ابزار دستگاهی است که در آن یک آبرور افقی یا دوک عمودی یک ابزار برش را در بالای میز افقی می چرخد ​​که برای جابجایی قطعه کار استفاده می شود.
فرز
کلمات کلیدی COBUILD برای مهندسی مکانیک. کپی رایت © ناشران HarperCollins
نمونه هایی از “دستگاه فرز” در یک جمله
آسیاب
جملات مثال از کالینز کالینز
این نمونه ها بطور خودکار انتخاب شده اند و ممکن است حاوی محتوای حساس باشند. ادامه مطلب …
و کدام یک از افراد مشهور دیگر غنایم را برای ساختن براکت برای ماشینهای فرز خرج می کنند؟
تایمز ، ساندی تایمز (2015)
روندهای

تعریف دستگاه آسیاب ، فرآیند و انواع آسیاب

تعریف
فرز فرآیندی است که با ماشینی انجام می شود که در آن برش ها می چرخند تا مواد از قطعه کار موجود در جهت زاویه با محور ابزار خارج شود. با کمک ماشینهای فرز می توان بسیاری از کارها و کارکردها را با شروع از اشیاء کوچک تا کارهای بزرگ انجام داد.

ماشینکاری فرز یکی از فرایندهای تولیدی بسیار رایج است که در مغازه های ماشین آلات و صنایع برای تولید محصولات و قطعات با دقت بالا در اشکال و اندازه های مختلف استفاده می شود.

آسیاب
دستگاه های فرز نیز به عنوان ماشین های چند کاره (MTM) شناخته می شوند که ماشین های چند منظوره هستند که قادر به فرز و تبدیل مواد نیز هستند. دستگاه فرز برش نصب شده بر روی آن را دارد که به از بین بردن مواد از سطح قطعه کار کمک می کند. هنگامی که مواد خنک می شوند ، آن را از دستگاه فرز برداشته می شود.

آسیاب

فرآیند فرزکاری
دستگاه فرز شامل مراحل یا مراحل برش زیر است:

برش فرز
ابزارهای برش زیادی در فرایند فرز استفاده می شود. برشهای فرز به نامهای میلزهای انتهایی دارای سطح برش مخصوصی بر روی سطوح انتهایی خود می باشند تا با حفاری بتوان آنها را بر روی قطعه کار قرار داد. اینها همچنین به منظور فرزکاری محیطی دارای سطوح برش در هر طرف هستند. برش های فرز دارای برش های کوچک در گوشه های انتهایی هستند. برش ها از مواد بسیار مقاوم ساخته شده اند که از دوام بالایی برخوردار بوده و اصطکاک کمتری تولید می کنند.

سطح نهایی
هر ماده ای که در منطقه برش دستگاه فرز قرار می گیرد فواصل منظمی دارد. برش های جانبی به طور مرتب بر روی آنها پشته شده اند. فاصله بین پشته ها بستگی به میزان خوراک ، قطر برش و مقدار سطوح برش دارد. اینها می توانند تغییرات قابل توجهی در ارتفاع سطوح باشند.

باند فرز
این بدان معناست که بیش از دو برش فرز در یک مجموعه مانند فرز افقی درگیر هستند. همه برش ها یک عمل یکنواخت را انجام می دهند یا ممکن است این برش ممکن است عملیات مجزا را انجام دهد. این یک عمل مهم برای تولید قطعات تکراری است.

انواع دستگاههای آسیاب
دو تنظیم اصلی عملیات ماشینکاری فرز انواع ماشینهای فرز است. اینها آسیاب عمودی و آسیاب افقی هستند. در ادامه درباره آنها بحث شده است:

انواع دستگاههای آسیاب

ماشینهای آسیاب عمودی
آسیاب عمودی دارای یک محور دوقلوی عمودی تنظیم شده و با ماندن در همان محور می چرخد. اسپیندل همچنین می تواند طولانی شود و عملکردهایی مانند حفاری و برش را انجام دهد. آسیاب عمودی دو دسته دیگر نیز دارد: آسیاب برجک و آسیاب بستر.

آسیاب برجک دارای یک جدول است که به صورت عمود و موازی با محور دوقلوی به منظور برش مواد حرکت می کند. با این حال ، دوک دوک ثابت است. با حرکت دادن زانو و با پایین آمدن یا بالا رفتن ماسه ، دو روش برش با این روش قابل انجام است.

دیگر آسیاب بستر است که در آن جدول عمود بر محور دوک چرخ حرکت می کند و دوک به موازات محور خود حرکت می کند.

ماشینهای  آسیاب افقی
آسیاب افقی نیز برش مشابهی است اما برش آنها بر روی یک آبرور افقی قرار گرفته است. بسیاری از آسیاب های افقی دارای جدول های دوار هستند که به زاویه های مختلف به فرز کمک می کنند. به این جداول جدولهای جهانی گفته می شود. جدای از این همه ابزارهایی که در کارخانه عمودی استفاده می شوند در آسیاب افقی نیز قابل استفاده هستند.

برای خرید این محصول ازین لینک اقدام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>