TONOR TC-777 میکروفون USB نقد و بررسی

چکیده – در این دوران از COVID-19 ما تا به حال برای یادگیری راه های جدید برای برقراری ارتباط و همکاری با وجود اینکه بیشتر جدا شده از ما خواهد بود. یک جزء کلیدی برای ارتباطات از راه دور است که یک میکروفن خوب است که به وضوح می توانید ضبط صدای خود را. برای چند هفته گذشته من شده اند با استفاده از TONOR جدید TC-777 میکروفون برای صحبت با همکاران و خانواده و همکار پارسه. چقدر خوب بود این میکروفون کار می کند ؟ خواندن برای پیدا کردن.

آنچه در آن است ؟

TC-777 ورود به سطح, general-purpose, plug-and-play USB و میکروفون است که می آید با یک پایه یک شوک کوه و پاپ فیلتر همه چیز شما نیاز به رفتن.

چه چیزی در جعبه ؟

 • میکروفون
 • سه پایه ایستاده
 • شوک کوه با ساخته شده است در فیلتر پاپ
 • فوم پوشش
 • دستی
 • خدمات کارت

مشخصات سخت افزاری

 • الگوی قطبی: Cardioid
 • Sampling Rate: 44.1 KHz/16Bit
 • پاسخ فرکانس: 100Hz-16KHz
 • حساسیت: -38dB±3dB
 • USB طول کابل: 59 اینچ
 • ارتفاع از میکروفن در کوه شوک: 10 اینچ
 • وزن همه چیز: 11.6 اونس
 • پورت: USB 2.0

طراحی و امکانات

TC-777 کوچک, سبک وزن, میکروفون با یک بدنه پلاستیکی فلزی مشبک و یک کابل USB ساخته شده است. بدن جذاب کبالت آبی رنگ با یک نقره TONOR لوگو که به نظر می رسد تیز.

بسیاری از اجزای دیگر نیز از پلاستیک ساخته شده است که چرا از آن نور است. ایستاده و پاپ فیلتر زانویی بازوی اما هر دو از فلز ساخته شده پس از آن قدرت که در آن به آن نیاز دارد. من فکر می کنم این طرح کار می کند فقط خوب تا زمانی که شما آن را راه اندازی قرار دادن آن بر روی میز کار خود را و آن را ترک وجود دارد.

نصب و راه اندازی

راه اندازی آسان است. همه چیز در این جعبه به حال خوب محافظ محل جز برای فوم پوشش بود که کاملا به جای squished. من به آرامی ماساژ آن را به عقب به شکل تحت فشار قرار دادند و آن را در بالای میکروفون. شوک سوار شد و در حال حاضر متصل به پایه میکروفن; من استفاده زیادی پیچ گوشتی فیلیپس برای تنظیم زاویه به طوری که میکروفون بود راست بالا و پایین. من باز شدن این سه پایه را به طور کامل توسعه یافته و موقعیت در نتیجه به حد ثبات به عنوان امکان پذیر است برای mic. من رشته کابل USB را بین مرکز شوک کابل کشیده و آن را از طریق تا میکروفن شد بصورتی پایدار و محکم در محل برگزار می شود. من پیچ پاپ فیلتر در محل و دستکاری آن بازو به طوری که فیلتر خواهد بود واقع بین من و میکروفون….

پس از تعیین موقعیت کل واحد در میز من نزدیک صفحه کلید من من وصل USB به MacBookPro. TONOR تبلیغ میکروفون به عنوان پلاگین و بازی های ویژه درایور و یا نرم افزار نصب مورد نیاز است که قطعا درست است برای من. من هم تست میکروفن با مینی مک و ویندوز 10 PC و آنها به رسمیت شناخته شده میکروفون و شروع به استفاده از آن را فورا و بدون هیچ مشکلی.

عملکرد

با توجه TONOR اعتبار برای ساختمان های با کیفیت میکروفون می ایستد و آن را تعجب آور نیست و در همه به پیدا کردن که صدا در TC-777 خوب است. من از آن استفاده برای کنفرانس تلفنی در محل کار با استفاده از Microsoft تیم ها; من از آن استفاده می شود برای تماس های شخصی با خانواده من با استفاده از اختلاف; من از آن استفاده برای بازی در حالی که بازی Dota 2; و من از آن استفاده برای ضبط و پخش تفسیر از بازی های من با استفاده از OBS. هر کس با من صحبت کرد گفت که صدا بود و روشن بود که من آسان به درک. وجود دارد هیچ مشکلی با سر و صدای پس زمینه است که همیشه در هنگام کار از خانه.

TONOR میکروفون دارای چهار مکانیسم برای کاهش سر و صدای ناخواسته. اول پای میکروفن ایستاده هستند ، دومین شوک کوه میپیچد میکروفون در کابل های لاستیکی, 2 کابل برای پایه میکروفن و 2 بیشتر برای وسط آن است. با هم این منزوی کردن میکروفن از روی میز و کاهش ارتعاشات از تایپ کردن بر روی صفحه کلید و یا انجام هر کاری بر روی میز من. سوم, فیلتر پاپ کاهش ظاهر برای تلفن های موبایل ناشی از حرکت سریع هوا به عنوان من صحبت به میکروفون. چهارم فوم پوشش, همچنین شناخته شده به عنوان یک شیشه را کاهش می دهد برای تلفن های موبایل باد می وزد از هوا حرکت بیش از میکروفن. مگر اینکه شما یک فن باد به طور مستقیم بر روی میکروفون خود را و یا شما در حال ضبط صوتی در حالی که در پشت ایوان فوم پوشش احتمالا نمی تواند خیلی کمک کند.

TC-777 با استفاده از یک الگوی قطبی cardioid, که بدان معنی است که آن میدارد صوتی است که می آید از آن جلو تر از خود را به عقب. این است ایده آل برای بسیاری از افرادی که در حال صحبت کردن به یک میکروفون در حالی که امیدوار به حداقل رساندن محیط برای تلفن های موبایل. میکروفون پشتیبانی نمی کند هر الگوهای دیگر.

وجود دارد چند کاستی با میکروفون هر چند من فکر نمی کنم آنها قابل توجه است. اگر چه کابل نزدیک به 5 فوت من پیدا کردم آن را به یک بیت کوتاه در هنگام استفاده از آن با بازی های PC به عنوان میز من کمی شلوغ و من نیاز به میکروفون در طرف مقابل از کامپیوتر من. کابل متصل است و در نتیجه نه تعویض باید آن را آسیب دیده. هیچ فیزیکی دکمه قطع صدا بر روی میکروفن چیزی است که می تواند بسیار مفید هنگامی که جریان زنده و یا ضبط صوتی به خصوص در محیط خانه که در آن مردم دیگر ممکن است شروع به ساخت بیش از حد سر و صدا (مانند سنگ زنی دانه های قهوه). این سه پایه به طور گسترده ای فراهم می کند که ثبات بزرگ اما آنها را تا مقدار زیادی از فضای به خصوص برای هر کسی که با یک یا شلوغ میز. در حالی که آن را خوب خواهد بود اگر TONOR خطاب به این مسائل من فکر می کنم آنها را انتخاب کرده اند قابل قبول مجموعه ای از سازش به منظور حفظ TC-777 در یک قیمت پایین نقطه.

در 10 اینچ قد بلند که در پایه میکروفون است یک راه طولانی به دور از دهان من. این خوب است برای استفاده عمومی, اما زمانی که من ضبط یا پخش ویدئو ها, من می خواهم آن را به من نزدیک تر است و بیشتر دور از صفحه کلید به خصوص از آنجایی که من اعتماد Razer دارای کلید مکانیکی است و نه با صدای بلند. به همین دلیل من هم تست TC-777 با استفاده از TONOR را TC20 میکروفن بازو ایستاده است. هر چند من آرزو گیره که دارای میکروفن طراحی شده بود متفاوت میکروفون بازوی خود را کاملا کار می کرد و من برگزار میکروفون دقیقا همان جایی که من آن را می خواستم. این به من اجازه برای تغییر حالت ورودی در اختلاف با استفاده از “فشار به بحث” را به “فعالیت های صوتی.” اساسا این بدان معنی است که من نمی باید به فشار یک دکمه اضافی برای صحبت کردن با هم تیمی های من در حالی که بازی RD2L مسابقات Dota 2. موقعیت میکروفن تضمین است که آنها می تواند به وضوح از شنیدن صحبت من—هماهنگی بسیار مهم است حتی در نیمه بازی رقابتی—بدون نیاز به شنیدن جغ از صفحه کلید من. کمتر حواس او را پرت در نتیجه بهتر گیم پلی. من استفاده می شود OBS به ضبط و پخش تفسیر تصویری از یکی من Dota مسابقات بنابراین شما می توانید شنیدن کیفیت صوتی.

چیزی که من دوست دارم

 • صدای خوب
 • قیمت خوب
 • شامل پایه کوه شوک و پاپ فیلتر

آنچه که من می خواهم تغییر

 • هیچ چیز در این نقطه قیمت

افکار نهایی

کیفیت صوتی TONOR را TC-777 میکروفن خوب است. مطمئن شوید که وجود دارد دیگر میکروفون وجود دارد که صدا بهتر است اما با توجه به آن را 40 دلار قیمت آن ارائه می دهد شگفت انگیز bang-for-the-باک. اگر شما مشتاق YouTuber, حرکت یا کشش ناگهانی streamer یا رقابتی پرنیان و شما به دنبال برای ورود به سطح میکروفن که خود را شکستن نیست این یک انتخاب بزرگ است. در حالی که خوب برای علاقهمندان به بازی TC-777 هم خوب است برای هر کسی (مثل من) که صرف مقدار زیادی از روز خود را صحبت کردن با افراد دیگر در جلسات آنلاین. من می خواهم این میکروفون; آن را یک معامله خوب است و من از این بابت به شما.

قیمت: $41.99
که در آن به خرید: TONOR آنلاین یا فروشگاه آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط TONOR.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>